EDR.com

Захист у кримінальних справах в сфері обігу наркотиків

Адвокат у справі про наркотики Київ

Кримінальні справи в сфері обігу наркотиків досить поширені в Україні. За статистичними даними ВСУ за останній рік було засуджено більше 15 тис. громадян. Найчастіше порушення в даній області караються позбавленням волі на строк від 5 років і великим штрафом. Під незаконним обігом наркотиків, а також психотропних речовин і прекурсорів, мають на увазі їхнє зберігання, виготовлення або продаж. Більш докладний опис можливих обвинувачень можна подивитися в статтях 307, 309 і 317 Кримінального кодексу України. Справи про наркотики дуже складні та відповідальні. Якщо ви стикнулися з обвинуваченнями такого характеру, краще одразу звернутися до адвокатів. Наша компанія «EDR» у Києві готова надати вам найдосвідченіших юристів в області кримінального права. Наші адвокати мають не тільки престижну освіту та глибокий рівень знань законодавства, але й великий практичний досвід. Вони зможуть побудувати бездоганну лінію захисту в суді й допомогти вийти з складної ситуації з мінімальними наслідками.

Захист у справах про наркотики адвокатом

Захист у кримінальних справах про наркотики – це складний процес, який вимагає чималої кваліфікації й досвіду від адвоката. В першу чергу, аналізуються доказова база обвинувачення, яку пред'являють органи на досудовій стадії. Як показує наша практика, багато що можна легко спростувати. Адже в нашій країні нерідко трапляється фальсифікація доказів та інші провокації з боку органів правопорядку. Кваліфікований адвокат по наркотиках неодмінно використає доказ подібних фактів проти самих представників влади. Це призведе до того, що суддя визнає дії правоохоронних органів протизаконними або необґрунтованими і закриє справу. Такий вердикт найоптимальніший для обвинувачуваного. Він не тільки знімає всю відповідальність, але й відновлює репутацію підсудного.

Скориставшись послугами наших адвокатів у справах про захист у сфері обігу наркотиків, ви забезпечите собі надійні гарантії успішного результату. Звичайно, наші фахівці не всесильні, але вони в будь-якому разі зможуть поліпшити вашу ситуацію. Якщо не виходить спростувати докази обвинувачення, то іноді можна уникнути покарання, добровільно видавши всі наркотичні речовини, або погодившись на лікування в спеціалізованій клініці. В особливо важких випадках, зазвичай пов'язаних з виготовленням і продажем заборонених засобів, наші фахівці можуть добитися альтернативного варіанта покарання. Мається на увазі, що клієнт замість позбавлення волі заплатить адміністративний штраф у більшому розмірі.

Щоб підвищити свої шанси на успішне завершення справи, краще відразу звернутися до нас. Чим більше в адвоката буде часу, тим краще він зможе продумати лінію захисту, попрацювати над поведінкою клієнта в суді, зібрати доказову базу. Отримати консультацію юриста ви можете в будь-який зручний для вас час, подзвонивши до нас в офіс або залишивши свою заявку на сайті, щоб ми могли зв'язатися з вами.

Переваги роботи з нашими адвокатами

Компанія «EDR» захищає інтереси клієнтів у всіх судах м. Київ. Кожній справі ми забезпечуємо індивідуальний підхід і надаємо стільки фахівців, скільки потрібно для її швидкого та ефективного вирішення. Ви можете не сумніватися в якості наших послуг. Усі наші фахівці проходять ретельний відбір, і ви в будь-якому разі отримаєте дійсно кваліфіковану допомогу. Наші адвокати розроблять для вас надійну лінію захисту в суді, потренують вашу поведінку в ході засідання, підкріплять вашу позицію незаперечними доказами й законодавчими нормами України. Усі наші сили будуть спрямовані на ваше виправдання.

Співробітництво з нами має ряд переваг, серед яких варто відзначити:

  • високий рівень професіоналізму та великий практичний досвід у веденні справ по наркотиках;
  • оперативність роботи наших адвокатів;
  • термінова підготовка до суду;
  • підготовка оптимальної стратегії захисту та незаперечної доказової бази;
  • високі гарантії – більше 1000 справ з успішним результатом;
  • демократична цінова політика та гнучка система оплати.

Багаторічний досвід у вирішенні справ про наркотики, дозволяє нам брати навіть найскладніші й, здавалося б, безвихідні випадки. У нас завжди є варіант, як спростувати обвинувачення по наркотиках. Наш юридичний відділ в будь-який час готовий допомогти клієнтові очистити свою репутацію та уникнути кримінальної відповідальності. Щоб переконатися в ефективності нашої роботи, запишіться на консультацію до одного з наших адвокатів.

Суди