EDR.com

Кримінальні справи

Нанесення тілесних ушкоджень

В залежності від важкості нанесеного ушкодження винуватець несе відповідальність та може отримати штраф, примусове притягнення до громадських робіт, або обмеження волі на певний строк.

Захист адвокатом по злочинах проти життя і здоров'я

Злочини проти життя і здоров'я повністю викладені в Кримінальному кодексі України, в таких випадках обвинуваченому знадобиться захист адвокатом в суді.

Адвокат по кримінальним справам Київ

Як відомо, саме в кримінальних справах найчастіше зустрічається безліч порушень цивільних прав, захистити які може тільки досвідчений адвокат по кримінальним справам.

Адвокат на попередньому слідстві Київ

Будь-якому українцеві законодавство України гарантує право на захист. Це означає, що ви можете скористатися допомогою адвоката для відстоювання своїх прав, як тільки на вас є підозри в здійсненні якого-небудь злочину.

Захист у кримінальних справах в сфері обігу наркотиків

Кримінальні справи в сфері обігу наркотиків досить поширені в Україні. За статистичними даними ВСУ за останній рік було засуджено більше 15 тис. громадян. Найчастіше порушення в даній області караються позбавленням волі на строк від 5 років і великим штрафом.

Касаційна скарга

Будь-яке рішення суду може бути оскаржене в касаційному порядку. Касаційна скарга, в основному, подається після винесення рішення Апеляційним судом, якщо воно не задовольнило одну зі сторін процесу. Усі звернення подаються у Вищі спеціалізовані суди.

Суди