EDR.com

Інші послуги

Апостиль

Хочете швидко і зручно проставити штамп апостиль на документи? Звертайтеся до фахівців нашої організації, ми виконаємо апостилювання необхідних вам документів у найкоротші терміни!

Дозвіл на встановлення кіосків МАФи

Дозвіл на встановлення кіосків МАФи являє собою письмовий документ виконкому місцевої ради чи адміністрації, що дає право на встановлення малої архітектурної форми.

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи

Висновок СЕС є документом, визначальним невідповідність або відповідність медичним вимогам певного об'єкта, який може бути пов'язаний зі здоров'ям і безпекою життя людини. Встановлені головним санітарним лікарем норми відповідності повинні виконуватися в обов'язковому порядку.

Легалізація документів

Для держав, які не є учасницями Гаазької конвенції, потрібно виконувати легалізацію документів, скориставшись послугами консульства. Консульська легалізація документів може знадобитися для будь-яких офіційних паперів, оформлених в Україні, які ви плануєте використати за кордоном. На сьогоднішній день найбільш затребуваною є легалізація диплому й інших документів про освіту, а також довідки про несудимість, свідоцтва про народження і шлюб.

Довідка про відсутність валютних цінностей за кордоном

У ситуації, коли підприємство приймає рішення про ведення зовнішньо-економічної діяльності, може знадобитися довідка про відсутність валютних цінностей за межами Укріани .

Розробка договорів

При розробці проекту договору важливо ретельно опрацювати всі вимоги з боку замовника, дотримуючись при цьому всіх належних йому права і враховуючи всі умови договору.

Дозвіл на розміщення реклами

Для розміщення реклами в Києві розповсюджувачу слід отримати дозвіл спеціально встановленої форми, яке видається спеціальним органом Київської міської державної адміністрації.

Реєстрація платником ПДВ в Києві

Бажаєте швидко та зручно отримати свідоцтво платника ПДВ? Наші спеціалісти мають успішний досвід при вирішенні питань з податковими органами, тому з нашою допомогою реєстрація платником ПДВ займе не більше 10 днів.

Dichiarazione di valore для Італії в Україні

Для того щоб проходити навчання в Італії або влаштуватися на роботу в цій країні, недостатньо мати закордонний паспорт і діючу візу потрібного типу. Усім бажаючим необхідно легалізувати документи про освіту, звернувшись у посольство Італії в Україні й одержавши декларацію Dichiarazione di valore.

Нострифікація

Багато молодих людей виїжджає в США і Європу на навчання. Повернувшись назад, вони відразу ж приступають до пошуку роботи, забуваючи, що іноземний диплом недійсний в Україні без додаткової легалізації.

Суди