EDR.com

Податкові спори – юридичні послуги Київ

Послуга Одиниця
Складання скарги до вищестоящого органу Документ
Складання позовної заяви Документ
Складання апеляційної скарги Документ
Складання касаційної скарги Документ
Подача документів до вищестоящого органу або до суду Факт подачі
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні Документ
Усна консультація з проблеми, пов'язаної з податковим органом Година

Замовити

Досудове й судове врегулювання податкових спорів

Податкові спори, як і їхнє вирішення – дуже кропітке й надзвичайно неприємне заняття. Але, опинившись у подібній конфліктній ситуації, обов'язково потрібно шукати вихід. Відстоюючи свої права, доведеться добре потрудитися, щоб розібратися в багатьох документах, нормах, законах, які регулюють податкові правовідносини й, нарешті, звернутися до суду. Спочатку, може здатися, що врегулювання податкових спорів у суді – це дійсно єдиний можливий вихід із ситуації. Це так, але, на жаль, не завжди.

По-перше, відразу ж звертаючись до суду, ви витратите більше часу та сил. По-друге, не варто пропускати шанс врегулювання спору до суду, якщо у вас є необхідна кількість доказів власної правоти. Досвідчений податковий юрист із компанії “EDR”, що не вперше займається веденням арбітражних спорів із податковою службою, може оцінити положення, в якому ви опинилися, розробити оптимальну стратегію для вирішення конфлікту, не вдаючись до звернення в суд. Тому, якщо точно знаєте, що праві саме ви, тоді варто спробувати захистити свою правоту всіма можливими способами й методами за допомогою та підтримкою податкового адвоката.

У ст. 6 КАСУ зазначено те, що будь-який платник податків може подати на податкові органи до суду, якщо рішення, дії або бездіяльність їхніх співробітників яким-небудь чином порушили його права та інтереси. У ст. 56 НК України вказано, що будь-яке рішення податкової підлягає оскарженню в адміністративному або судовому порядку, залежно від конкретного випадку. Неможливо заперечити, хіба що, акт перевірки, який не є постановою податківців.

З вищесказаного випливає те, що оскаржити рішення податкової інспекції можна двома відомими способами:

  1. за допомогою суду;
  2. за допомогою вищого податкового органа.

Нагадаємо також, що законодавством не заборонено виконувати ці дві дії разом!

У ст. 56 НК України, про яку згадувалося раніше, також зазначений термін подачі скарги. Так, відповідно до даної статті, подати претензію в контролюючий орган вищого рівня можна через 10 діб з того дня, як була отримана неправомірна постанова. Вищий контролюючий орган зобов'язаний дати відповідь протягом 20 діб. Крім того, у ст. 56 НКУ також вказаний строк оскарження судових рішень податкових органів, а саме в п. 18. Він становить 36 місяців від дня винесеного судового рішення. Термін розгляду судової справи зазначений у ст. 122 КАСУ і становить 30 днів.

Послуги податкового адвоката в Києві

Вирішення податкових спорів – складне завдання. Коли ви опинилися в непростих відносинах з податковою інспекцією, вам обов'язково знадобляться юридичні послуги та підтримка професіоналів. Адже навіть скласти позов до суду (скаргу) – це не така проста справа, як здається. Тому грамотний податковий адвокат у м. Київ з радістю зможе допомогти вам відстояти свої інтереси у спорі з податковою службою й іншими контролюючими органами.

Суди