EDR.com

Відновлення документів на нерухомість

Відновлення документів на квартиру Київ

У разі пошкодження, втрати або крадіжки правовстановлюючого документа, вам можуть видати відповідний дублікат. Оформлення дублікатів документів на нерухомість відбувається в тих інстанціях, які раніше видали оригінал того чи іншого документа.

Назва послуги Терміни Ціна
Відновлення документів на квартиру нерухомість від 1 тижня 1000 грн.

Замовити

Нерідко буває так, що важливі документи губляться в самий невідповідний момент. Іноді люди просто пошкоджують паперу, а в деяких випадках їх просто крадуть. Найчастіше такі неприємності «спливають» безпосередньо перед підписанням угоди з обміну або продажу нерухомості. Це стає серйозною проблемою, оскільки продовжити здійснення угоди без усіх необхідних документів попросту нереально. Не варто впадати у відчай, адже втрата певного документа зовсім не означає, що ви втрачаєте право власності на об'єкт нерухомого майна. Майже всі документи підлягають відновленню. Але доведеться запастися терпінням, адже зробити це дуже швидко, швидше за все, не вийде.

Якщо документ, який був отриманий в БТІ, пошкодився, потрібно подати відповідну заяву до БТМ, після чого вам видадуть дублікат. У разі виникнення необхідності відновлення документа про реєстрацію права на об'єкт нерухомості, не забудьте надати не лише заяві, але примірник газети, в якій опубліковано оголошення про втрату свідоцтва. Там повинна міститися прохання вважати цей документ недійсним.

Якщо ви пошкодили або втратили документ, отриманий у державного нотаріуса, отримати дублікат можна в нотаріальному архіві. Якщо ж документ оформлявся у приватного нотаріуса, там же можна отримати дублікат. Правда, це реально зробити лише до тих пір, поки відповідна справа знаходиться у нотаріуса. Якщо його вже передали до державного архіву, доведеться звернутися туди.

Іноді неможливо отримати дублікати певних документів, причому причини цього можуть розрізнятися. Виходом із ситуації може стати подача позовної заяви до суду з метою визначення юридичного факту чи визнання права власності на конкретну нерухомість. В даному випадку рішення суду може використовуватися як правовстановлюючого документа.

Після видачі дубліката документа необхідно провести інвентаризацію нерухомості. На фінальній стадії потрібно зареєструвати дублікат необхідного документа в Державному реєстрі, призначеному для реєстрації прав на нерухомість.

Оскільки оформити всі ці дублікати досить непросто, радимо вам скористатися допомогою професіоналів. Таке рішення допоможе значно зменшити тривалість всіх процедур і одержати необхідні папери максимально оперативно і легко. Ми з радістю допоможемо вам у вирішенні даної проблеми.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди