EDR.com

Бухгалтерський супровід Київ

Послуги ведення бухгалтерського обліку в Києві

Компанія «EDR» пропонує вам якісний бухгалтерський супровід, послуги з ведення бухгалтерського обліку вашого підприємства. Ми підберемо комплексний і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці працюють з усіма системами оподаткування. У вартість послуг включено бухгалтерський облік, з урахуванням 10 операцій за місяць, а також оформлення та здача обов'язкових звітів.

Будь-який бізнес не може успішно існувати без хорошого бухгалтера. Безумовно, ви можете найняти когось собі в штат, але багато в чому цей варіант вже застарів. Він має масу недоліків і факторів, які лише шкодитимуть вашій справі. Перш за все, штатний бухгалтер не зможе бути постійно на роботі, готовий виконувати будь-які ваші доручення. Багато в чому винен людський фактор. Адже всі люди хворіють, ідуть у відпустку або просто беруть вихідні за свій рахунок, щоб вирішити різні проблеми. Але ваш бізнес і його нагальні справи не зможуть чекати, поки ваш працівник буде готовий виконувати свої обов'язки. Звернення в нашу компанію дозволить вам вирішити це питання і забезпечити постійний бухгалтерський супровід бізнесу. Адже у нас працює цілий штат висококваліфікованих бухгалтерів, які легко можуть заміняти один одного, в разі необхідності. Їхня робота дійсно буде надійною та оперативною, на відміну від штатних бухгалтерів.

Також, як правило, штатні бухгалтера – це люди з вузькою спеціалізацією. Дуже рідко вони розбираються відразу в усіх областях бухгалтерського й податкового права, знають всі тонкощі законодавства України, вміють грамотно вести всі форми оподаткування, в тому числі й ССО. Наші фахівці, навпаки, мають усі ці якості й, крім того, постійно проходять курси підвищення кваліфікації. До речі, останнє вам теж стане у пригоді, адже не потрібно буде витрачати зайві кошти на навчання вашого персоналу. В цілому, бухгалтера від компанії «EDR» забезпечать вам високий рівень якості ведення обліку й консультації, як по бухгалтерії, так і в сфері юриспруденції, чого не може зробити жоден найманий працівник.

Підсумовуючи, варто відзначити, що замовлення послуг у нашій компанії дозволить вам заощадити значну суму грошей. Адже на оплату праці наших бухгалтерів у вас піде набагато менше коштів, ніж ви б витратили на зарплату, створення робочого місця, придбання й обслуговування спеціальних програм, необхідних бланків для ведення документації та інше.

Послуги бухгалтера від «EDR»

Наша юридична компанія «EDR» пропонує вам комплексний і якісний бухгалтерський супровід і обслуговування, надаючи послуги бухгалтера, що передбачають:

  • організацію, ведення або відновлення бухгалтерського обліку на вашій фірмі;
  • консультування щодо вибору системи оподаткування та її оптимізація;
  • пошук варіантів економії на обов'язкових платежах при існуючій системі оподаткування;
  • нарахування всіх податків і зборів;
  • оформлення всіх необхідних звітів і їх подача у відповідні органи;
  • ведення переговорів з державними органами контролю;
  • консультування щодо поведінки у випадку обшуку, вилучення та інших процесуальних дій;
  • проведення будь-яких видів банківських операцій;
  • комплексний аналіз усіх операцій і документів вашої компанії, включаючи різні договори;
  • нарахування зарплати, а також облік робочого часу ваших співробітників.

Крім цього, наша компанія може запропонувати й інші послуги, залежно від ваших побажань. Наприклад, наші співробітники мають глибокий рівень знань податкового законодавства. Це дозволяє їм провести аналіз правильності ведення первинної документації на вашій фірмі, а також занести дані в спеціальну програму.

Ви можете скористатися комплексним бухгалтерським обслуговуванням від нашої компанії або ж замовити тільки деякі послуги. Наприклад, вибрати представлення інтересів вашої фірми в державних органах або тільки подачу й оформлення обов'язкових звітів. ЮК «EDR» гарантує вам індивідуальний підхід і повну конфіденційність ваших даних. Уже багато років ми успішно допомагаємо в супроводі бізнесу різних напрямків діяльності, завдяки чому завоювали довіру та хорошу репутацію серед клієнтів.

Суди