EDR.com

Господарські спори

Адвокат з господарських спорів Київ

З кожним роком усе більше осіб, як фізичних, так і юридичних, не забувають про свої права й активно прагнуть захистити їх. В процесі відстоювання своїх позицій досить часто виникають господарські спори. Звичайно, деякі конфлікти можна розв'язати шляхом переговорів, але в більшості випадків неминучі судові розгляди.

Досвідчений адвокат з господарських спорів потрібний для того, щоб уберегти ваш бізнес від зайвих фінансових витрат, позовів і проблем з податковою службою. Для суб'єктів господарської діяльності, суди – це не тільки колосальні втрати часу, сил, нервів і грошей, але досить значний удар по діловій репутації. Працівники нашої юридичної компанії завжди готові запропонувати якісні послуги по захисту прав своїм клієнтам. Ми гарантуємо виконання своєї роботи максимально швидко й без відчутних втрат.

Досудове врегулювання господарських спорів

Розв'язати господарський спір можна, як у судовому, так і досудовому порядку. В першу чергу, ви можете подати претензію винній стороні, де викладете суть конфлікту й свої вимоги. Юридична допомога на даному етапі потрібна для того, щоб прискорити вирішення питання. Адже, як і будь-який інший спір, господарський має свої строки позовної давності, які відіграють роль при подачі заяви до суду у випадку невдачі переговорів. Порушувати строк позовної давності вкрай не рекомендується, оскільки по його закінченню справа автоматично закриється й усе залишиться без змін. Подавати позов потрібно згідно з вимогами, вказаними в статтях Господарського процесуального кодексу. Звернення до суду – це єдиний шанс для осіб, які прагнуть відстояти свою позицію й повернути гарантовані законом суми коштів.

Вирішення господарських спорів

Якщо завчасно звернутися до досвідченого адвоката, то розв'язати господарський спір у вашу користь буде набагато простіше й швидше. Кваліфікований юрист уміє грамотно використовувати норми господарського законодавства, щоб представити свого клієнта найбільш вигідно. Адвокат з господарських спорів розробить для вас оптимальну стратегію захисту, підготує достатню доказову базу й допоможе пройти всі стадії судових розглядів без зайвих нервів. Також, кваліфікований юрист посприяє тому, щоб ваша участь при цьому було мінімальна.

Найчастіше предметом господарських спорів виступають позови про стягнення штрафних санкцій або заборгованості за поставку товарів, визнання договорів недійсними, різні корпоративні конфлікти та інше. Наша юридична компанія вже багато років надає послуги на ринку в Україні, і вирішення господарських спорів є однією з основних. Звертаючись до нас, ви одержуєте надійні гарантії успішного завершення справи й допомогу провідних спеціалістів в області господарського права.

У нашій країні законодавство має багато неточностей. Ті самі норми можна трактувати зовсім по-різному. Досвідчений юрист з господарських спорів уміє грамотно ними оперувати, роблячи все для захисту інтересів свого клієнта. На будь-яку справу можна глянути з декількох сторін. Маючи достатню юридичну практику й глибокі знання законодавства України, адвокат може знайти спосіб виграти навіть ті справи, які на перший погляд здавалися програшними.

Безумовно, наші юристи допоможуть вам виграти будь-яку суперечку й задовольнити всі ваші вимоги. Але набагато краще й, насамперед, ощадливіше вирішувати конфлікти до початку судових розглядів. Наша компанія “EDR” пропонує своїм клієнтам укласти договір на абонентське обслуговування в м. Київ. Він допоможе позбутися багатьох проблем з контрагентами й іншими органами, а також запобігти конфліктам на ранній стадії.

Юристи в Києві надають широкий спектр послуг, а саме:

  • докладні консультації з питань цивільних, господарських, митних або інших спорів;
  • ознайомлення з останніми змінами в кодексах України, відносно вашого виду діяльності;
  • оперативне й успішне врегулювання конфліктів у господарській, цивільній, податкової й інших сферах правових відносин;
  • представництво клієнта в ході судових розглядів і одержання вердиктів;
  • комплексний договірний супровід вашого виду діяльності, написання позовів, претензій, скарг або інших заяв;
  • сприяння юриста при досудовому врегулюванні конфлікту;
  • консультування клієнтів про можливості стягнення дебіторської заборгованості;
  • інші види послуг.

Послуги адвоката

Найпоширеніша сфера конфліктів – це, безперечно, податкове законодавство. Його положення досить складні й заплутані, що дозволяє кожній зі сторін трактувати їх на свою користь. У випадку конфлікту кращим виходом є господарський спір. Шляхом судових розглядів ви можете захистити свої інтереси й заощадити гроші, які могли б витратити на погашення податкових штрафів.

Вам досить лише завчасно звернутися по допомогу до фахівця, щоб розв'язати господарський спір у свою користь. Завдяки досвіду й високому рівню знань, адвокат грамотно представить вас у суді й використає усі неточності законодавчих норм у вашу користь. Також, варто відзначити, що податкове законодавство в Україні змінюється частіше інших сфер. До того ж самого положення кодексу може додаватися безліч різних інструкцій, роз'яснень та інших приписань. Розібратися в них під силу лише кваліфікованому юристові, а вже тим більше доступно проконсультувати в них звичайного клієнта.

Наша компанія завжди готова стати на захист прав платників податків і допомогти їм з веденням бізнесу. Ви навіть можете укласти абонентський договір з нашими фахівцями в Києві, щоб позбутися конфліктів з фіскальними органами на тривалий строк. Усі ваші суперечки будуть вирішуватися на ранніх стадіях і при мінімальній участі з вашої сторони.

Суди