EDR.com

Оптимізація оподаткування

Будь-яку компанію, незалежно від виду діяльності та форми власності, закон зобов'язує платити податки в державну казну. У зв’язку з недоробками нормативної бази та загальної заплутаності інформації в актах, дуже часто у керівників і навіть досвідчених бухгалтерів виникають проблеми з цією, здавалося б, простою вимогою. Оптимізація оподаткування буде корисна і важлива для кожного підприємства. Адже достатньо невірного підходу або ж неточного трактування законів, а також декількох системних помилок, як з'являються більші податкові ставки, проблеми зі службою контролю та низка штрафних санкцій. У підсумку, фінансові витрати підприємства суттєво й невиправдано зростають. Щоб уникнути зайвих проблем, слід завчасно задуматися над проведенням спрощення та оптимізації системи оподаткування компанії.

Роль планування та оптимізації оподаткування

Для кожної великої компанії або навіть окремого приватного підприємця з невеликим бізнесом дуже важливо якомога раніше провести оптимізацію оподаткування та податкове планування. Адже основною метою господарської діяльності в першу чергу є отримання прибутку, а не сплата податків у бюджет. Незважаючи на те, що останнє є прямим обов'язком підприємців, і будь-яке відхилення суворо карається законом, кожен може повернути ситуацію у свою сторону. Справа в тому, що існує ряд законних способів для зменшення обсягу податків, що сплачуються. Все що потрібно – це вміло оперувати нормативними актами. Звичайно, самостійно все зробити дуже важко, але завжди є фахівці, готові вам допомогти.

Варто звернути увагу, що будь-яке відхилення від сплати або махінації з податками розцінюються як серйозні правопорушення. У деяких ситуаціях за них передбачена навіть кримінальна відповідальність. Конкретні обставини більш детально розкриваються в статті 212 КК України. Проте, сама процедура оптимізації податків і грамотне планування їх сплати не порушують жоден нормативно-правовий акт.

Наша компанія «EDR» завжди готова допомогти підприємцям з веденням їх бізнесу. Наші фахівці з радістю проведуть податкову оптимізацію для вас і спланують подальший облік оподаткування. Наша робота – це грамотне застосування повністю легальних методів і ретельна розробка схем, виходячи з попередньо складених прогнозів.

Мінімізація податків – вірне рішення

Мінімізація податків – це порівняно нова процедура в Україні. Але з кожним роком попит на неї тільки зростає. Багато що з досвіду було перейнято від західних фахівців і адаптоване під особливості системи законодавства нашої країни. На сьогоднішній момент можна побачити, як стрімко ростуть не тільки ціни в Україні, але й податкові ставки. Безумовно, у зв’язку з цим, розвивати і підтримувати своє підприємство стає все складніше. Оптимізація оподаткування є єдиним способом змінити ситуацію і поліпшити стан справ. Але не варто плутати дану процедуру з махінаціями і ухиленням від сплати зобов'язань – адже все це незаконні методи, які можуть призвести до великих штрафів і навіть ув'язнення. Податкове планування й оптимізація – це сукупність повністю легальних методів мінімізації обсягів платежів, що вносяться вами в державну казну.

Допомога в оптимізації податків

У зв’язку з економічною кризою, вести підприємницьку діяльність стало набагато складніше. Податки, особливо коли вони надмірно високі, тільки погіршують дану ситуацію. Дуже багато засновників і директорів впевнені, що значне податкове навантаження просто веде їхній бізнес до краху. Перше, що можна зробити для поліпшення ситуації – це провести реструктуризацію бізнесу. Вона дозволить суттєво зменшити обсяг податків, що сплачуються і дасть шанс на продовження своєї діяльності, а також розвиток підприємства в цілому.

На сьогоднішній момент система оподаткування в Україні складається з маси зборів і податків. Однак в ній передбачено цілий перелік пільг. Саме на їх основі й починається планування податкового обліку підприємства. Наша команда фахівців, що складається з юристів і бухгалтерів, з радістю проведе аналіз вашого підприємства і розробить варіанти мінімізації оподаткування.

Допомога фахівців від компанії "EDR"

Наші фахівці мають комплексний підхід до вирішення проблеми з оподаткування і нададуть всі необхідні послуги по оптимізації податків, включаючи:

  • виявлення й виправлення різних системних помилок в податковому обліку вашої компанії;
  • аналіз ефективності та правильності існуючих схем оподаткування на вашій фірмі;
  • детальну консультацію з питань відображення необхідних господарських операцій, нарахувань та сплати податків та зборів;
  • процедуру мінімізації оподаткування – розробка абсолютно нової, поліпшеної схеми погашення всіх податкових зобов'язань, а також коригування облікової політики на підприємстві та зміна існуючої договірної бази;
  • докладне консультування з питань, що стосуються подвійної системи оподаткування та ЗЕД;
  • експертний аналіз неврегульованих і спірних моментів у сфері оподаткування;
  • процедуру по оптимізації оподаткування підприємства.

Компанія "EDR" має в своєму штаті досвідчених юристів і бухгалтерів, які завжди готові допомогти вам з налагодженням роботи підприємства. Грамотне застосування різних методів, планування, аналіз і, звичайно, вміле оперування законодавчими нормами дозволить максимально знизити існуючі податкові ставки. Крім того, ми створимо вам репутацію відповідального платника податків в очах ваших партнерів по бізнесу, а також контролюючих державних органах. Наші фахівці можуть досить швидко опрацювати для вас стратегії щодо поліпшення діяльності підприємства та, головне, абсолютно без будь-яких зусиль з вашого боку. Також, вони із задоволенням упорядкують вашу договірну базу, внутрішню організаційну документацію, систему контролю і облікову політику. Ви не помітите, як всі зміни не тільки будуть впроваджені, а й почнуть діяти.

Звернення до нас дозволить, перш за все, розширити горизонти вашого бізнесу. Досвідчена команда наших фахівців розробить для вас індивідуальну модель по зменшенню податкових ставок, а також максимально швидко її запровадить. Ми проаналізуємо і відкоригуємо вашу облікову політику, різні договори та проведемо реструктуризацію бізнесу, якщо цього вимагатиме ситуація. Крім того, ми можемо вирішити й інші проблеми, пов'язані з веденням господарської діяльності. Наприклад, спори з постачальниками або різними державними органами контролю. Детальніше про переваги співпраці з нами ви можете дізнатися на консультації. Ми надаємо свої послуги в м Київ, а також в інших областях України (дистанційно).

Суди