EDR.com

Права власності на квартиру

Оформлення права власності на будинок чи квартиру

Кожна людина розуміє, що реєстрація прав власності на певну нерухомість дозволяє володіти нею і використовувати її в різних цілях. Але лише деяким відомо, що це саме право підлягає обов'язковій реєстрації.

Назва послуги Ціна
Визнання право власності в судовому порядку Від 200 грн./Год.
Написання позову Від 200 грн.

Замовити

Оформлення права власності на приватний будинок

Лише за допомогою правильно оформленої реєстрації можна зробити висновок про те, що всі права на певний об'єкт нерухомості належить конкретній людині і нікому іншому. Наприклад, оформлення нотаріального свідоцтва на житловий будинок або наявність договору купівлі-продажу ще не означає, що у вас буде право власності на нього.

В ході реєстрації здійснюється внесення до спеціального реєстру інформації про те, що конкретна людина отримує право власності на ту чи іншу нерухомість.

Оформити всі необхідні документи реально в таких ситуаціях:

  • об'єкт нерухомості вже ввели в експлуатацію;
  • вступило в дію відповідне рішення суду;
  • був підписаний договір у нотаріуса;
  • на руках є технічний паспорт на недобудований об'єкт нерухомості.

Процедура реєстрації

Оформлення документів

З початку 2013 року, виконувати реєстрацію нерухомості, розташованої на території України, необхідно з урахуванням нових вимог.

Оформлення всіх необхідних паперів може здійснюватися в ГРС (Державна реєстраційна служба). Для оформлення пакету документів на житло в новобудовах необхідно дочекатися випуску загального технічного паспорта на об'єкт. Крім цього, дуже важливо попередньо отримати технічний паспорт на конкретну квартиру. Оформлення паперів може проводитися і на недобудовані будинки.

Внесення до Держреєстру

Внесення інформації до Держреєстру - це обов'язкова складова оформлення різних документів на квартиру, приватний будинок або ділянку землі. Необхідно розуміти, що ті люди, які оформили право власності до 2013 року, не зобов'язані виконувати перереєстрацію цього права в зміненому реєстрі

Наші фахівці готові допомогти вам в оформлення всіх документів для реєстрації прав власності на будівлі житлового та комерційного типу. Експерти, які надають цю послугу, виконують ретельну перевірку і підготовку документів для подачі у відповідні служби. Наша компанія готова представляти інтереси клієнтів на підставі попередньо оформленої довіреності. Також ви зможете отримати професійні консультації, які допоможуть вам вирішити різні труднощі в ході оформлення паперів.

Реєстрація права власності на житло - дуже актуальне питання, адже таке рішення допоможе вам уникнути дій шахраїв.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Житловий кодекс

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди