EDR.com

Справи з нерухомістю

Юрист по нерухомості Київ

Якщо ви маєте намір купити будинок, квартиру чи автомобіль, або виконати інші операції з нерухомим майном, тоді вам обов'язково буде потрібна професійна юридична допомога. Юристи з нашої компанії завжди готові допомогти своїм клієнтам з оформленням всіх необхідних документів, а також простежити за тим, щоб майбутні угоди були виконані відповідно до українських законів та норм. Можете не сумніватися, що наш юрист по нерухомості в Києві зможе допомогти вам уникнути будь-яких судових суперечок.

Адвокат з нерухомості Київ

Як відомо, розділ майна, земельні суперечки чи встановлення прав володіння нерухомим майном – це ті питання, які вирішуються винятково через суд. Для того щоб дійсно виграти справу у суді, вам доведеться не тільки правильно скласти позов, але й надати відповідні докази, які підтверджують ваші вимоги у заяві. Крім цього, також буде потрібен захист у суді, який вам зможе надати наш адвокат по нерухомості в Києві.

Ми гарантуємо, що прикладемо всі зусилля, щоб винесене рішення суду повністю задовольнило вимоги нашого клієнта!

Житлові спори – юрист та адвокат Київ

Ось уже декілька років питання житла є одними із найпроблемніших для багатьох громадян України. Найскладнішими є ті житлові питання, для рішення яких потрібне втручання юридичних фахівців.

Виселення з квартири за рішенням суду Київ

Досить важко уявити таке, як виселення з квартири чи власного будинку. Безумовно, кожний українець має право на житло, але в той же час у законодавстві присутні норми, що дозволяють провести виселення деяких громадян.

Земельні спори

Земля, безумовно, є одним із найдорожчих об'єктів власності. Земельні спори – це суперечки, що виникають між юридичними чи фізичними особами на основі порушення права використання, володіння та розпорядження земельними активами.

Суди