EDR.com

Борги

Стягнення боргів з фізичних осіб

Стягнення боргів з фізичних осіб – один із найпроблематичніших судових розглядів в Україні. Адже нерідкі ті випадки, коли людина позичила гроші комусь зі знайомих на певний термін, але не отримала їх назад по його закінченню. Якщо ви потрапили в подібну ситуацію, тоді допомогти вам зі стягненням заборгованості зможе тільки досвідчений юрист.

Як відомо, повернення боргів відбувається тільки в суді. Якщо відповідач не має тих коштів, які необхідні для погашення боргу, то суддя може накласти арешт на майно боржника або змусити його родичів виконати зобов'язання з повернення заборгованості.

Відразу варто відмітити, що на вартість судового процесу доведеться витратитись. І це не тільки тому, що вам будуть потрібні послуги адвоката, але й тому що потрібно заплатити судовий збір, який безпосередньо залежатиме від імовірної суми стягнення. Розрахувати вартість судового збору, скласти відповідний позов, а також переконати відповідача на стадії досудового розгляду чи під час засідання погасити заборгованість, допоможуть кваліфіковані юристи й адвокати.

Стягнення заборгованості з юридичних осіб

Досить часто, співпрацюючи з тією чи іншою організацією, з'являються кредитні борги, які не поспішають погашати. Як і в попередньому випадку, стягнення заборгованості з юридичних осіб відбувається у судовому порядку. Для того щоб досягти позитивного результату під час судового процесу, вам обов'язково знадобиться професійний юрист, що зможе правильно скласти й подати заяву до суду, а також адвокат, у повноваження якого входить захист ваших інтересів у суді. Крім цього, досвідчений юрист по боргам зможе поговорити з відповідачем до суду, щоб спробувати вирішити ситуацію мирним шляхом та змусити повернути борг на стадії досудового розгляду. Адже, як відомо, звернення до суду буде коштувати чималих грошей, так як буде потрібно розрахувати й сплатити судовий збір.

Тому якщо ви хочете розібратися з боржником до суду, або ви самі є боржником та бажаєте захистити свої права під час судового засідання, тоді вам обов'язково буде потрібна юридична допомога. Наші юристи зроблять все, для того щоб винесене судове рішення було максимально позитивним у відношенні до вас.

Дебіторська заборгованість підприємства

У господарській діяльності час від часу виникають ситуації, коли у підприємств з’являються боржники (інші організації чи громадяни), які заборгували компанії певні кошти.

Управління дебіторською заборгованістю

Повернути борг із позичальника – складна справа, особливо у випадках із дебіторською заборгованістю підприємства.

Стягнення заборгованості

Багато людей позичають гроші своїм друзям, знайомим і навіть зовсім чужим людям, бажаючи допомогти у важку хвилину. Добре, якщо позичальники виявляються порядними та віддають усю суму вчасно. Набагато складніше, коли «кредит» повертати не прагнуть або не можуть і замість того, щоб пояснити ситуацію – починають ховатися.

Суди