EDR.com

Медичний юрист і адвокат Київ

Консультація та юридична допомога пацієнтам і лікарям

Сьогодні юрист з медичних спорів – це вже далеко не абстрактне поняття, а фахівець, який користується не аби яким попитом. Медичний адвокат потрібний, як пацієнтам клінік, так і лікарям. В основному, це обумовлено наступним:

 1. Переймаючи західний досвід, все більше людей прагнуть захищати свої інтереси та бажають одержати матеріальне відшкодування за заподіяний збиток.
 2. Законодавство України, що стосується сфери медичних послуг, перебуває в стадії розвитку та має деякі прогалини. Саме тому випадки порушення прав пацієнтів з кожним роком тільки частішають.
 3. Кваліфікованих юристів з медичних справ наразі не так багато, особливо з гарним досвідом у даній сфері. У силу цього, багато людей не сприймають всерйоз той факт, що порушення медичного права може привести до тривалих судових розглядів та серйозних наслідків. Але при цьому багато українців потребують і, головне, прагнуть відстояти свою позицію.
 4. У зв'язку з ростом популярності медичного страхування, збільшується й кількість порушень його умов. Як і у випадку з будь-яким договором, претензії по ньому пред'являються шляхом звернення до суду. Під час розглядів вам не обійтися без якісної юридичної підтримки, якщо ви всерйоз маєте намір захистити свої інтереси.

Якість медичних послуг характеризується цілим комплексом показників. Тут впливає і своєчасність надання допомоги, і правильність постановки діагнозу, і методи лікування, а також профілактики хвороби. Заключним етапом в оцінці рівня медичних послуг є кінцевий результат. Звичайній людині дуже складно зробити висновок, відносно дій лікарів. Адже далеко не всі розбираються в медицині. Також, пацієнт споконвічно перебуває в нерівному положенні з лікарями, та дуже багато речей залежить просто від особистих факторів. Хоча, останнє взагалі не повинне мати місце у відносинах між пацієнтом і персоналом. Саме тому, у першу чергу, захист і детальна консультація необхідна людям, що звернулися в клініку, а вже потім - лікарям. Пацієнт не завжди бачить провину лікаря та не здатний самостійно відстояти свою позицію. Найбільш складно доводиться у випадку з пластичною хірургією та репродуктивною медициною, де дуже складно відрізнити помилку самого пацієнта від лікарської.

Послуги юриста з медичних питань

Адвокат по медичним спорам у Києві завжди готовий надати якісні послуги в сфері медичного права. Звернувшись до нас, ви одержите:

 • детальну консультацію, відносно всіх аспектів медичного права;
 • аналіз і перевірку будь-яких типів медичних договорів, включаючи страховку;
 • представництво в судах всіх інстанцій у Києві, а також інших областях України (дистанційно);
 • якісний захист інтересів лікарів і пацієнтів при пред'явленні претензій;
 • підтвердження фактів медичної недбалості, помилки лікарів, розголошення особистої інформації пацієнтів;
 • допомога в справах про відшкодування збитку, заподіяного життю та здоров'ю;
 • підготовка позовів про стягнення моральної компенсації;
 • звернення до суду для одержання повної компенсації вартості діагностики, лікування, а також реабілітації.

Юридична допомога лікарям

Варто відзначити, що юридична допомога може знадобитися не тільки пацієнтам, але й лікарям, які також можуть стати жертвами. Наприклад, в наслідок звичайного невдоволення людини, непідкріпленого вагомими аргументами. На практиці часто зустрічаються випадки, коли деякі пацієнти звертаються до суду не тому, що дійсно постраждали, а просто заради компенсації морального збитку. Такого роду справи зазвичай виникають в області пластичної хірургії. У підсумку, лікар може бездоганно виконувати свою роботу, але навіть це не вбереже його від можливих позовів і претензій. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то наш медичний юрист у м. Києві готовий допомогти вам у будь-який час. Ми беремося за всі випадки, незалежно від їхньої складності. Кожний наш адвокат з медичних спорів має не тільки глибокі знання в теорії та законодавстві України, але й має практичний досвід їх застосування. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша репутація буде відновлена, якщо завчасно звернетеся в нашу компанію. Пам’ятайте, що судові розгляди стосовно медичного права супроводжуються не тільки грошовими втратами, але й можуть призвести до кримінальної відповідальності.

Найчастіше звернення до суду у зв'язку з отриманими медичними послугами ґрунтуються на наступних статтях:

 • Незаконна лікувальна діяльність - ст. 138 КК України.
 • Ненадання допомоги хворому медичним працівником - ст. 139 КК України.
 • Незаконне розголошення лікарської таємниці - ст. 145 КК України.

Суди