EDR.com

Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві

Ведення бухгалтерського обліку в Києві

Компанія «EDR» не перший рік надає бухгалтерські послуги різним підприємствам. Досвід, що отримали наші фахівці за ці роки, дозволяє їм справлятися з будь-якими, навіть найскладнішими завданнями в області бухгалтерії. Тому, якщо ви хочете довірити ведення бухгалтерського обліку справжнім професіоналам, які в ході співробітництва зможуть проконсультувати вас, дати поради й рекомендації з оптимізації оподаткування, допомогти налагодити справи в бухгалтерії, тоді можете звертатися до нас.

В послуги компанії входять:

 • ведення бухгалтерського й податкового обліку;
 • складання та обробка первинної документації;
 • допомога з розрахунком заробітної плати штатних співробітників підприємства або організації, а також з її нарахуванням;
 • складання додаткових, уточнюючих звітів для клієнта;
 • представлення інтересів у податкових й інших державних органах;
 • надання консультацій, порад і рекомендацій щодо ведення звітності в майбутньому.

Компанія «EDR» гарантує грамотне ведення бухгалтерії на вашому підприємстві (СПД, ФОП, ПП, ТОВ). При виникненні будь-яких непередбачених ситуацій із податковими органами, ми також зможемо відстояти інтереси клієнта в судових інстанціях.

Переваги співробітництва

Чому варто замовити ведення бухобліку в компанії «EDR»:

 1. Ми відповідаємо за будь-які допущені помилки, тому в наших інтересах, щоб бухгалтерська звітність велася правильно, а клієнт був задоволений.
 2. Усі фахівці мають необхідну кваліфікацію та відповідні знання, тому знають, як дійсно проводиться ведення бухобліку організації.
 3. Будь-яка поставлена задача буде виконана оперативно й в обумовлені строки, без непередбачених затримок.
 4. Ми гарантуємо, що всі послуги будуть надані відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».

Вартість аутсорсингу

Ціна розраховується для кожного клієнта індивідуально на договірній основі. Вартість ведення бухгалтерського обліку на підприємстві буде залежати від наступних факторів:

 • від кількості господарських операцій, які проводяться щомісяця;
 • від прийнятої на підприємстві системи оподаткування;
 • від специфіки діяльності суб'єкта бізнесу;
 • від кількості штатних працівників.

Точну вартість послуг ви зможете довідатися після того, як наші спеціалісти оцінять стан документообігу організації. Крім того, нагадаємо, що наша компанія пропонує своїм клієнтам повний або частковий аутсорсинг. Відповідно в першому випадку послуги бухгалтерського обліку будуть коштувати дорожче, тому що ви отримуєте повний комплекс послуг, про який згадувалося вище. Але навіть у такому випадку, наші послуги обійдуться для вас значно дешевше утримання штатного персоналу бухгалтерії. Адже ви заощадите на організації робочого місця й покупці спеціальних програм для бухгалтерів, а також витратних матеріалів.

Замовляючи аутсорсинг бухгалтерських послуг у нас, ви неодмінно будете впевнені в тому, що фінансова звітність вашого підприємства в цілковитій безпеці та буде вестися правильно й згідно з усіма вимогами українського законодавства.

Суди