EDR.com

Dichiarazione di valore для Італії в Україні

Легалізація документів про освіту для Італії

Для того щоб проходити навчання в Італії або влаштуватися на роботу в цій країні, недостатньо мати закордонний паспорт і діючу візу потрібного типу. Усім бажаючим необхідно легалізувати документи про освіту, звернувшись у посольство Італії в Україні й одержавши декларацію Dichiarazione di valore.

 • Dichiarazione di valore (Декларація) – це офіційний дозвіл на роботу або навчання в Італії.

Строки оформлення такого документа можуть досягати декількох тижнів. Все залежить від вашої підготовки й завантаженості співробітників посольства. Якщо ви бажаєте швидко й гарантовано оформити декларацію, фахівці нашої компанії «EDR» у м. Київ з радістю допоможуть вам. Усі деталі процедури ви можете уточнити по телефону або в режимі онлайн.

Етапи оформлення декларації Dichiarazione di valore

Процедура звернення за декларацією в посольство Італії має кілька етапів, а саме:

 1. Усі папери, стосовно освіти заявника (атестат, диплом і додатки до них), необхідно завірити в Міністерстві освіти, поставивши апостиль.
 2. Далі, потрібно перекласти всі документи. Якщо ви влаштовуєтеся на роботу, то трудова книжка теж повинна мати акредитований переклад.
 3. Перекладені папери, за винятком трудової книжки, повинні бути завірені у нотаріуса та пройти процедуру апостилізації повторно. Італія – одна із країн, які вимагають проставлення подвійного апостилю. Легалізувати документи можна в посольстві.
 4. Зробити копії закордонного паспорта та дозволу на перебування в Італії (Permesso di soggіorno) і прикласти до легалізованих документів.
 5. Заповнити заяву та подати підготовлений пакет паперів.

У підсумку, ви отримаєте Dichiarazione di valore для надання в Італії або відмову в ній. Щоб уникнути зайвих труднощів, краще заздалегідь заручитися професійною підтримкою. Це не тільки скоротить строки оформлення декларації, але й дасть впевненість в успішному результаті.

Документи для оформлення Dichiarazione di valore

Легалізація документів про освіту для роботи або навчання в Італії громадян України передбачає надання в посольство Італії наступних документів:

 • заяву на спеціальному бланку італійською мовою;
 • оригінали документів з освітніх установ (диплом, додаток, атестат);
 • закордонний паспорт і його копія (додатково можуть вимагати довідку про сімейний стан, зміну прізвища та різні особисті дані);
 • переклад усіх паперів акредитованим бюро;
 • апостиль усіх подаваних документів (подвійний);
 • ксерокопії необхідних документів.

Будь-яка помилка в пакеті паперів для подачі в посольство Італії, недотримання стандартів і форм, може привести до затримок в отриманні декларації або навіть відмові в ній. Наші фахівці допоможуть вам уникнути зайвих проблем і оформити декларацію до потрібної дати.

Переваги звернення до професіоналів і вартість послуг

Звернувшись до команди наших фахівців у Києві, ви можете забути про всі складності, нерви та довгі очікування. Наша компанія пропонує оперативну і якісну допомогу своїм клієнтам. У нас ви можете замовити весь необхідний спектр послуг, включаючи:

 • детальну юридичну консультацію від провідних спеціалістів;
 • грамотну підготовку всіх необхідних паперів, а також їх подачу в посольство Італії;
 • термінове оформлення документів;
 • отримання декларації без особистої присутності заявника.

Вартість оформлення декларації Dichiarazione di valore залежить від індивідуальних особливостей випадку та терміновості. Щоб точно дізнатися ціну, скільки коштує оформлення, зв'яжіться з нашим консультантом у будь-який зручний час.

Суди