EDR.com

Реєстрація підприємств інших форм власності

Реєстрація громадської організації, кооперативу чи благодійного фонду Київ

Наше юридичне об'єднання пропонує вам послуги з реєстрації підприємств інших форм власності. Фахівці нашої компанії можуть допомогти вам зареєструвати будь-яку організаційно-правову форму власності.

Послуга Терміни Ціна
Реєстрація громадської організації від 10 р.д. від 4000 грн.
Реєстрація кооперативу від 10 р.д. від 2500 грн.
Реєстрація благодійного фонду від 10 р.д. від 3500 грн.

Замовити

Процедура реєстрації підприємств інших форм власності відрізняється від звичної процедури реєстрації найбільш повсюдних організаційно-правових форм підприємства, до яких відносяться: ПП, АТ, фізична особа - підприємець, ТОВ.

Допомога в реєстрації

Відмінності в процедурі реєстрації залежать від виду форми власності, наприклад, благодійні фонди та громадські організації вимагають додаткової обов'язкової реєстрації в територіальному управлінні Мінюсту України. Крім таких нюансів, кожна організаційно-правова форма має власні вимоги до ведення документації.

Одними з найпоширеніших інших форм власності є: холдинги, концерни, консорціуми, асоціації. Найрідше з даного списку зустрічаються консорціуми.

Додатковим плюсом в роботі з нашою компанією може стати допомога у виборі підходящої для вашого виду діяльності правової форми. Якщо ви визначилися з видом діяльності, але на етапі вибору організаційно-правової форми у вас виникли труднощі, наші фахівці, покладаючись на багаторічний досвід, допоможуть вам зважити всі мінуси і плюси кожної з форм і зробити правильний вибір.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізічніх ОСІБ - предпринимателей

Суди