EDR.com

Нормативно-грошова оцінка

Нормативно-грошова оцінка землі

Нормативна грошова оцінка ділянки землі представляє собою своєрідну базу, яку використовуються для визначення вартості оренди таких об'єктів нерухомості, державного мита в разі їх дарування або успадкування, а також розрахунку земельного податку та ін.

Терміни Ціна
1 місяць 1000 грн.
2 дня 5000 грн.

Замовити

Затвердження нормативної оцінки ділянки

Затвердження нормативної оцінки на різних земельних ділянках, незалежно від форми власності і категорії, відбувається за відповідним рішенням органу місцевого самоврядування чи органу виконавчої влади. Також підставою для цього є догово

Розрахунок грошової вартості ділянки

Здійснення розрахунку нормативної грошової вартості ділянок - це один з обов'язків територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів. Після виконання оцінки заявник отримує виписку з документів з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Фахівці можуть виконати нормативну грошову оцінку об'єкта нерухомості тільки після отримання таких документів:

  • копія свідоцтва на право власності або акта на земельну ділянку;
  • копія Витяги з реєстру речових прав на об'єкт нерухомості (якщо є);
  • копія правовстановлюючого документа на землю, якщо є (договір дарування, купівлі/продажу або свідоцтво про право на спадщину);
  • копія паспорта, а також ідентифікаційного номера власника ділянки;
  • копія виписка, яка підтверджує держреєстрацію землі;
  • копія управління статистики (якщо заявником є ​​юридична особа).

Експерти нашої компанії мають величезний досвід, завдяки чому вони здатні скласти професійний висновок по визначенню нормативної грошової оцінки. Необхідно розуміти, що отримана цифра впливає на розмір податку, який повинен бути сплачений у разі відчуження земельної ділянки. Крім цього, результат оцінки безпосередньо впливає на величину орендної плати.

У зв'язку з цим, скориставшись нашими послугами, ви зможете одержати не лише професійну консультацію, але також можливість зменшити витрати, пов'язані з використанням ділянки.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Земельний кодекс України

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

>

Про власність

Суди