EDR.com

Житлові спори – юрист та адвокат Київ

Вирішення житлових спорів

Ось уже декілька років питання житла є одними із найпроблемніших для багатьох громадян України. Найскладнішими є ті житлові питання, для рішення яких потрібне втручання юридичних фахівців. Консультація юриста з житлових питань згодиться під час покупки, продажі або оренди житла, а також у більш проблемних ситуаціях, таких як поділ житла або його спадкування. Найчастіше конфлікти в подібних випадках виникають через те, що в операції, пов'язаній з нерухомістю, задіяні дві або більше сторін. Нерідко суперечності між сторонами призводять до розглядів у суді. У таких випадках вирішити проблему допоможе наш адвокат з житлових питань.

Останнім часом часто потрібна допомога юриста з житлових питань відразу ж при розлученні подружжя або після нього. Не варто ще більше погіршувати ситуацію з нерухомим майном, яка виникла при розірванні шлюбу. Найкраще відразу звернутися по допомогу до досвідченого професіонала. Адвокат з поділу майна із нашої компанії, після детального вивчення справи, зможе дійсно відстояти ваші права на житлову площу та захистити її від стороннього зазіхання.

У тому випадку, якщо сусіди яким-небудь чином завдали шкоди вашій квартирі та не вважають себе винними в тому, що трапилось, тоді вам також можуть знадобитися послуги адвоката з житлових питань. Лише досвідчений житловий адвокат допоможе втихомирити недобросовісних мешканців житлового будинку, які часто люблять включати голосно музику вночі. Юрист по житловому праву допоможе вам повернути ваш спокій по вихідним та в нічні години, якщо хтось вирішив у такий час влаштувати ремонт по сусідству. Крім цього, адвокат по житловим справам може знадобитися для вирішення проблем з комунальними службами, які ігнорують ваші прохання про проведення ремонту аварійного житлового будинку або одного з його ушкоджених частин. Професійний житловий юрист зможе провести необхідний аналіз проблемної ситуації, оцінити всі шанси на виграш та знайти можливий спосіб вирішення подібної суперечки.

Всі перераховані вище ситуації ні для кого не є новиною, і ніхто повністю не застрахований від їхнього виникнення. Вирішити подібні проблеми зможуть тільки кваліфіковані юридичні спеціалісти. Приміром, у Києві отримати відповідну допомогу адвоката з житлових питань завжди можна у нашій компанії. Стандартними послугами, які вам може надати адвокат з житлових суперечок, насамперед, є базові консультації й представництво у суді та інших державних органах. Можете не сумніватися, що юридична консультація у житлових питаннях неодмінно допоможе вам у вирішенні вашої проблеми.

Види житлових спорів

Усі суперечки, пов'язані з житлом найчастіше бувають наступних видів:

  • виселення, у тому числі зі службових чи офісних приміщень;
  • суперечки, пов'язані з договорами дольового будівництва;
  • суперечки при переведенні житлового приміщення у нежитлове;
  • суперечки на право користування певною житловою площею. Найчастіше подібні конфлікти виникають при отриманні квартири у спадщину або після розлучення подружжя. У подібних ситуаціях, юридична допомога з житлових питань виявиться дуже доречною;
  • суперечки, пов'язані з відмовами у проведенні перепланування або перебудови квартири;
  • інші житлові справи та конфлікти.

Житловий кодекс

Вирішення житлових суперечок в Україні – одне із самих нелегких завдань в області юриспруденції. Житловий кодекс, що вперше набув чинності ще в радянські часи (1983 рік) зараз, хоч і з деякими виправленнями, але все-таки діє. Відповідно до нього за громадянами нашої держави закріплюється право на володіння своїм житлом, вирішуються будь-які питання із цього приводу. Але, як відомо, не завжди його норми відповідають сучасному життю.

Саме тому сьогодні житлові позови не є чимсь новим для суду. Більшість українських законів, які стосуються теми житла, сформульовані таким чином, що необізнаній, у юридичній сфері, людині, буде досить важко підібрати необхідні до заяви документи. Крім цього, житлові правовідносини нерідко перетинаються з іншими, приміром, цивільними. Тому те, коли потрібний Житловий кодекс України, а коли потрібне застосування Цивільного кодексу, може визначити лише правознавець із відповідною юридичною освітою.

Досвідчені спеціалісти із нашої компанії зможуть допомогти вам розібратися з цим, а також грамотно вписати ваші вимоги до заяви, захистити ваші інтереси та права під час судового засідання. Вартість юридичних послуг нашої компанії буде залежати від складності вашої справи та інших не менш важливих факторів, адже головна наша відмінність у тому, що ми індивідуально підходимо до кожної ситуації, для досягнення позитивного результату стосовно вас та вашого житла.

Консультація та послуги юриста з житлових питань

Юрист з житлових питань у м. Києві – це саме той фахівець, що має всі необхідні юридичні знання та може допомогти вам у вирішенні будь-яких житлових проблем. Можете не сумніватися, що всі послуги юриста з житлових питань нашої компанії дійсно підвищать ваші шанси на виграш навіть у найскладніших справах, які стосуються вашого житла.

Увага! Юридична консультація з житлових питань проводиться спеціалістами нашої компанії як в усному, так і письмовому вигляді.

Як відомо, українське законодавство гарантує кожному громадянинові його право на житло. Незважаючи на це, існують також і інші норми, у яких докладно викладені ситуації, при яких можна абсолютно законно втратити житло. Юрист по житловим справам зможе захистити інтереси та грамотно висунути ваші вимоги житлово-комунальним службам, вберігши вас тим самим від подібних казусів. Вчасно отримана консультація адвоката з житлових питань зможе вберегти вас та ваших близьких від можливості залишитися без власного житла.

Консультація юриста з житлових питань згодиться також і в протилежному випадку, тобто коли у власника житла виникає необхідність у виселенні сторонніх осіб. Юристи з житлових питань із нашої компанії зможуть зібрати всю необхідну доказову базу, яка підтвердить ваше право на квартиру, та максимально швидко вирішать проблему, яка виникла, в рамках закону.

Наші юристи і адвокати з житлових питань завжди готові допомогти вам з будь-яким складним завданням, яке стосується житлового законодавства, особисто супроводити вас у потрібні державні органи та захистити ваші інтереси у суді.

Суди