EDR.com

Консультації по переплануванню

Консультація адвоката по переплануванню квартири

Люди, у яких з'являється бажання виконати перепланування житла, дуже часто стикаються з багатьма труднощами. У зв'язку з цим консультації з реконструкції квартири користуються великим попитом. Причина цього цілком очевидна - у кожної людини є бажання облаштувати максимально комфортне житло, але в більшості випадків реалізувати цю ідею без коригування конфігурації майже нереально.

Назва послуги Терміни Ціна
Консультації з перепланування 1:00 від 400 грн.

Замовити

Правда, далеко не всім відомо, що потрібно зробити для правильного оформлення різних змін конструкції квартири. Йдеться про труднощі, пов'язані з паперовою «тяганиною», адже все необхідно робити з урахуванням вимог законодавства. Що можна робити в ході перепланування, а які рішення заборонені? Якими можуть бути наслідки проведення нелегальної реконструкції квартири? Ці та інші питання цікавлять тих, хто хоче зробити перепланування або вже виконав її самовільно.

У зв'язку з появою такої тенденції, наша компанія вирішила надавати послугу, яка полягає в консультуванні клієнтів з питань, пов'язаних з проведенням перепланування або реконструкції житлових об'єктів. Багаторічний досвід наших експертів, чітке розуміння вимог чинного законодавства, а також уміння розібратися в суті проблеми - все це допоможе вам ввести в експлуатацію квартиру і насолоджуватися результатами своєї роботи довгі роки.

Фахівці нашої компанії можуть оперативно і якісно консультувати з різних питань в цій сфері, причому ви не тільки отримаєте корисні консультації, а й зрозумієте, що саме від вас вимагається для легалізації таких робіт.

Необхідно відзначити, що ми готові надати клієнтам повний набір необхідних паперів, наявність яких є обов'язковою для введення в експлуатацію об'єкта нерухомості після перепланування. Ви отримаєте наступні документи:

  • узгодження балансоутримувача будинку;
  • форми декларації про проведення будівництва та готовності квартири до експлуатації;
  • приклади стандартних заяв в різні державні служби;
  • приклади заяв сусідів, які погодилися на проведення робіт;
  • адреси всіх інстанцій, а також дані про графіки прийому всіх паперів.

Ми не сумніваємося в тому, що ви отримаєте від нашої консультації реальну користь. Після бесіди з нашими експертами ви зможете добре розбиратися в області виконання реконструкції квартири і розуміти, які існують негативні сторони здійснення таких робіт.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди