EDR.com

Виконавче провадження

Послуга Одиниця
Підготовка документа документ
Візит до державного виконавця -

Замовити

Юридичний супровід виконавчого провадження в Києві

Виграні суперечки в суді – це тільки початок, тому що судове рішення ще потрібно виконати. Виконавче провадження – це цілий комплекс усіляких процесуальних дій, що спрямовані на виконання судового рішення, яке вступило в дію. Питанням, як виконати рішення суду, задаються багато громадян, що виграли судову суперечку. Як відомо, виконавчий лист, що перебуває в приставів, ще не гарантує швидке виконання судового вироку. Із цього моменту тільки починається виконавче судочинство.

В українському виконавчому законодавстві вказаний перелік необхідних документів, які потрібно пред'явити державному виконавцеві, щоб у того був шанс винести постанову про відкриття провадження. Спочатку, здається, що подати виконавчий лист у виконавчу службу – досить легка справа, але це не зовсім так. Приміром, якщо ви не знаєте, які вимоги пред'являються до виконавчих листів, у яку виконавчу службу їх потрібно подавати, і як скласти заяву про примусове стягнення, тоді не варто чекати, що судове рішення буде виконано в найближчі декілька днів. Подібні приклади – це тільки невелика частина того, із чим вам доведеться зіштовхнутися в ході всіх цих процесуальних дій. Тому багатьом громадянам згодиться не тільки базова консультація юриста, але й адвокат у виконавчому провадженні.

Нерідко судові виконавці, після того, як отримують черговий виконавчий лист, затягують із відкриттям провадження, зважаючи на найрізноманітніші причини, у тому числі й через завантаженість, адже крім вашої справи є ще десятки інших. Іншими словами, виходить те, що ви не одержите ніяких гарантій того, що саме вашу справу розглянуть насамперед. Крім цього, нерідкі випадки, коли державні виконавці спеціально затягують із процесом виконавчого провадження, тому що діють в інтересах протилежної сторони конфлікту. У даній ситуації вам неодмінно знадобиться допомога кваліфікованих адвокатів і юристів із нашої компанії в Києві.

Крім цього у виконавчому судовому провадженні є безліч питань, відповіді на які може знайти тільки досвідчений юрист по виконавчому провадженні, який знає добре законодавчу базу. Юридична допомога від професіоналів у юриспруденції допоможе вам максимально швидко та успішно вирішити багато проблем ще як до початку виконавчого провадження, так і під час процесуальних дій, спрямованих на примусове виконання судового рішення.

Нерідкі ситуації, коли боржник може встигнути забрати всі свої гроші, які знаходяться в нього на рахунку, продати або передати своє майно третім особам. У такому випадку, судовий пристав зобов'язаний не тільки відшукати майно відповідача, але й накласти арешт на нього, а також виконати ряд інших дій. Тому з арешту й повинне починатися виконавче провадження судових приставів. Без подібної виконавчої процедури наступні події можуть набути несподіваного повороту. Але також подібна процедура може викликати невдоволення боржника й привести до безлічі судових суперечок.

Також трапляються й інші каверзні ситуації, які роблять із виконавчого провадження досить важкий і трудомісткий процес. Упоратися з подібними важкими ситуаціями самотужки – практично неможливо. Тому вам неодмінно згодиться юридичний супровід виконавчого провадження.

Допомога у виконавчому провадженні

Варто нагадати, що зволікати при виконавчому провадженні не можна, особливо, якщо щось пішло не так. Тільки досвідчений юрист по виконавчому провадженні зможе оцінити ситуацію та знайти вірний шлях до її вирішення. Крім того, допомога юриста згодиться й у тому випадку, якщо на відповідача відкрили зведене виконавче провадження, під час якого з'являється безліч суперечок.

Порушення виконавчого провадження здійснюється відразу ж після закінчення строків виконання судового рішення відповідачем особисто. Згідно ст. 32 ЗУ «Про виконавче провадження» , з відповідача, у такому випадку, можна витребувати:

  • певну суму грошей, майно або права на майно (навіть при знаходженні подібних об'єктів у третіх осіб);
  • зарплату, щомісячну грошову допомогу й інші виплати;
  • інші об'єкти, оголошені в судовому рішенні.

Виконавче судочинство – це остаточна стадія після судового процесу, під час якої відповідач повинен неодмінно виконати судове рішення. Отже, кожний позивач бажає завершити все успішно. Але, на практиці, на жаль, це виходить не завжди. Тільки досвідчені юристи та адвокати по виконавчому провадженні зможуть простежити за виконанням судового вироку й діяльністю співробітників виконавчої служби.

Наша компанія в м. Київ пропонує вам, як своєму клієнтові, наступні юридичні послуги:

  • вивчення матеріалів у справі, зокрема, дослідження здатності боржника оплатити заборгованість;
  • складання стратегії із захисту інтересів клієнта;
  • представництво в суді;
  • захист прав та інтересів клієнта після винесеного судового рішення.

Можете не сумніватися, адвокат по виконавчому провадженні з нашої компанії постарається зробити все для того, щоб у вас не виникло ніяких проблем із боржником на стадії виконання судового рішення.

Суди