EDR.com

Антиколектор Київ

Антиколекторські послуги

Згідно зі статистикою, практично у кожного українця є хоча б один невеликий кредит. І дуже часто він не виплачується вчасно, що робить позичальника мимовільним заручником банку. Виною цьому важка економічна ситуація в Україні, яка склалася в останні роки. У багатьох людей просто немає можливості виплачувати кредит і відсотки по ньому. Коли позичальник не платить довгий час, то банки передають справи колекторським фірмам. І це найнеприємніше, адже їх методи далеко не гуманні. У такій ситуації потрібен захист від колекторів, який зможе надати наш антиколектор. Колекторські компанії спробують змусити вас платити, використовуючи психологічний тиск. При цьому, відчуєте його не тільки ви, але й поручителі по позиці, родичі, друзі, роботодавці та колеги, і навіть ваші діти.

Коли починають діяти колекторські служби, то боржники опиняються в непростій ситуації. Найчастіше вони піддаються:

  • нескінченним дзвінкам на мобільний і стаціонарний телефони, незалежно від часу та дня;
  • загрозам, як усним, так і письмовим;
  • наданню підроблених судових рішень;
  • розміщенням фото та особистої інформації про позичальника в будинку та інших місцях, де його можуть впізнати, а також багато іншого.

У такій непростій ситуації, боржники часто задаються питанням, як захистити себе від дій колекторських служб, хто може допомогти в боротьбі з ними та в якій мірі легальні їх методи. Крім самого позичальника, підтримка і захист від колекторів може знадобитися всім, хто з ним пов'язаний, в особливості, тим, чиї номери телефонів опинилися у базі колекторської фірми.

Якщо ви зіткнулися з жорсткими методами напівлегальних колекторських організацій, то знадобиться особлива підтримка. Наш юрист по кредитам завжди готовий вам її надати. Антиколектори допоможуть вам та вашим близьким впоратися з психологічним тиском і подолати ситуацію, що склалася. Головне, це вчасно звернутися до нас. Адже в нашій практиці зустрічалися випадки, коли дії колекторів переходили всі межі, та навіть викликали у жертв думки про суїцид.

Що можуть колекторські агентства

Не всі чітко розуміють, на що здатні та що можуть зробити колекторські агентства, та наскільки їх дії контролюються законом. Загалом, будь-які методи цих організацій з самого початку нелегальні. Якщо вони дістають дзвінками додому або на роботу, загрожують вам та вашим близьким людям, або піддають іншому психологічному тиску, то можна сміливо звертатися з позовом до суду про заподіяння моральної та матеріальної шкоди. Особливо, це подіє, якщо довести, що їх втручання є примусом до виконання цивільно-правових зобов'язань, яке заборонено КК України.

Крім того, багато людей турбуються, чи можуть колектори подати до суду. З точки зору закону – так, але на практиці такі випадки рідко зустрічаються. Адже судовий розгляд з самого початку невигідний, як банку, так і самим колекторам. Якщо в ході розслідування виявиться, що у вас дійсно немає можливості в даний момент платити по кредиту, то ви офіційно одержите відстрочку, а банки, як правило, не бажають довго чекати свої гроші.

Коли вас дістали колектори та потрібен захист, то просто зверніться до нас, і ми зробимо все можливе, щоб якомога швидше вирішити ваші проблеми. Пам'ятайте, що ніхто не повинен день у день терпіти таку психологічну атаку та даремно псувати свої нерви.

Антиколектор у м. Київ ретельно вивчить особливості вашої справи та доступно розповість про ваші права у ситуації, що склалася, а також про законність дій банку. Він допоможе скласти план, який зможе запобігти тиску, що чиниться колекторами, та дозволить вибратися з «пастки». Також, досвідчені адвокати по кредитам представлять вас в суді та зроблять все можливе, щоб захистити ваші інтереси.

Дії колекторів в Україні

В Україні з кожним роком стає все більше колекторських організацій, хоч вони і не зовсім легальні. Їх методи, чим далі, тим наполегливіші. Дії колекторів ґрунтуються на договорі доручення (ст. 1000 ЦКУ), факторингу (ст. 1077 ЦКУ) або переуступці позики (ст. 512 ЦКУ). Цими статтями і керуються кредитори, передаючи справи боржників колекторським компаніям. З іншого боку, в даний момент відсутні закони, які регулюють безпосередньо дії таких організацій. Згідно з правовим кодексом України лише Державна виконавча служба, при наявності рішення суду, яке вже встигло набути чинності, може займатися стягненням боргів з громадян.

Дії колекторів часто дуже наполегливі. Щоб зупинити їх, потрібно чітко розуміти правові рамки їх методів. Адже часто вони переходять межі законності. Саме тому дуже важливо дати відповідь, максимально підкріплену юридичними нормами і кодексами України. Антиколектор у Києві завжди готовий допомогти вам у цьому і додати впевненості у власних силах.

Найчастіше до юристів звертаються вже коли справа стосується судових розглядів. Але насправді, хороший антиколектор необхідний набагато раніше. Найкраще скористатися допомогою фахівців, як тільки до вас почали надходити дзвінки з вимогами погасити кредит. У такому випадку буде набагато простіше домогтися, щоб колектори залишили вас у спокої. До того ж, ви збережете чималу кількість власних нервів.

Ризики при переговорах з колекторами без належної правової консультації

Намагаючись впоратися з колекторами своїми силами, ви дуже ризикуєте лише погіршити ситуацію. Безліч побутових проблем виникають на моменті заміни кредитора. Перш за все, потрібно знати, що в деяких випадках заміна просто неможлива. Це стосується відшкодування збитків у випадку каліцтва або заподіяння шкоди здоров'ю, а також договорів, одним з пунктів яких є заборона заміни кредитора.

Існує певна процедура для здійснення заміни кредитора. Якщо вона не дотримується, то колекторська фірма не має права вимагати гроші за договором, а позичальник, відповідно, має зобов'язання тільки перед банком. Іншими словами, поки ви не побачите незаперечних доказів переуступки кредиту, не можна виплачувати його колекторам. Це може привести до фатальних наслідків. Наприклад, ви погасите заборгованість перед колекторською фірмою, а потім виявиться, що заміна кредитора була проведена невірно. У підсумку, ваші кошти підуть даремно. Ви все ще будете винні ту ж суму банку, який 100% заявить, що не звертався ні в яку колекторську службу. Пам'ятайте, що підставою для будь-яких розглядів та вимог є договір, у якому вказані банк і ви. Тобто і платити необхідно саме кредитору, поки ви не упевнилися, що переуступка боргу на користь колекторів була оформлена документально. Будьте пильні, дзвінки і листи – це не документи та не можуть гарантувати заміну кредитора. Вона повинна бути оформлена шляхом складання договору між банком та колекторською фірмою.

Дуже важливо не забувати, що навіть факт переуступки боргу не змінює прав кредитора. Якщо колектори намагаються стягнути з вас додаткові гроші, які ви, до того ж, не зобов'язані віддавати, то вони діють не на підставі закону.

У кожного громадянина України є право на конфіденційність персональних даних. Будь-яка їх передача повинна відбуватися виключно у рамках закону і згоди сторін. У разі, якщо ви не зможете відстояти свої права на конфіденційність особистої інформації, колектори перейдуть до використання різного тиску на вас та ваше найближче оточення, включаючи навіть погрози.

Як захиститися від колекторів

Якщо на вас створює тиск колекторська служба, то не потрібно відразу панікувати. Ми рекомендуємо вам дотримуватися нижче вказаних правил, щоб полегшити ситуацію, що склалася:

  1. У першу чергу варто зберігати спокій. Особливої шкоди колектори не можуть вам завдати, тільки залякати. Тому дуже важливо з першої розмови дати зрозуміти, що ви добре обізнані в законах України та особливо не переживаєте. Вам слід запитати та записати всі дані про фірму, а також про її співробітників, які до вас звертаються, включаючи ПІБ, адреси, контакти та інше. Будьте стриманими та не відповідайте на погрози. Якщо ви хоча б на секунду піддастеся емоціям, то можете мимоволі повідомити колектору що-небудь про себе, а будь-яка інформація, в кінцевому підсумку, буде використана проти вас самих.
  2. Ви маєте право для початку вимагати документального підтвердження дій колекторів, а вже потім вступати з ними у переговори. Мається на увазі договір доручення або переуступки боргу, чи факторингу. Даний документ повинен бути складений за тим же принципом, що і той, який ви укладали з банком. Згода позичальника для зміни кредитора необов'язкова, але вас, у будь-якому випадку, повинні повідомити письмово та надати копії договору.
  3. У разі, коли колекторська фірма не надає докази своїх повноважень, то ви відмовляєтеся вести з її представниками переговори. Ви можете написати лист з вимогою надіслати копію договору про переуступку боргу. До цього моменту, ви зобов'язані виплачувати позику тільки своєму кредиторові, а не колекторам.
  4. Якщо колектори все-таки надали вам копію договору про переуступку боргу, то потрібно все уважно перевірити. Дуже часто вони навмисне збільшують розмір заборгованості. Саме тому варто вимагати письмовий розрахунок суми та відсотків вашого кредиту.
  5. Дії колекторських фірм дуже часто виходять за рамки законів України. Ви завжди можете подати заяву в міліцію, якщо на вас чиниться сильний психологічний тиск, а також у разі вторгнення у вашу приватну власність.
  6. Відповідно до законів України, інформація про фінансово-економічний стан позичальника є банківською таємницею. Ст. 62 ЗУ "Про банки і банківську діяльність" передбачає лише кілька винятків, які можуть стати підставами для її розкриття. Наприклад, це може бути письмовий дозвіл власника даних. Тобто, якщо у банку немає дозволу від вас в письмовій формі, то він не має права давати колекторам інформацію про вас. Ви завжди можете звернутися в НБУ з проханням про застосування заходів впливу на кредитора, якщо він порушив правила конфіденційності.
  7. На практиці зустрічаються також випадки махінації з документами. Іншими словами, сам кредит є сфабрикованим. У даному випадку необхідно без зволікань звернутися до суду і, заручившись підтримкою досвідчених адвокатів, оскаржити договір і довести виявлені порушення.

Дуже важливо при першому ж контакті з колекторськими службами правильно задати тон усім наступним переговорам. Вам необхідно чітко знати свої права і захищати свої інтереси, підкріплюючи свої слова законами України. Юристи по кредитам завжди готові надати вам якісну підтримку. Методи колекторів досить часто є неправомірними і здатні неабияк зіпсувати життя вам і вашим близьким. Саме тому варто відразу ж звернутися по допомогу до фахівців, не чекаючи судових розглядів, які все одно вимагатимуть залучення хороших адвокатів.

У більшості випадків лише суд дозволяє провести нормальний діалог з колекторськими фірмами. Досвідчений антиколектор виявиться корисним у такій ситуації. Адже дуже часто розмір основного кредиту збільшується за рахунок величезних штрафних санкцій, які можуть навіть перевищувати суму боргу. Цивільний кодекс України передбачає ряд моментів, при яких їх величина може бути зменшена. Хороший адвокат по кредитам допоможе обґрунтувати причини зниження штрафів в ході судових розглядів і тим самим збереже ваші кошти.

Захист від колекторів

Ми знаємо, як захиститися від колекторів та допоможемо вам, надавши наступні антиколекторські послуги:

  • Детальний аналіз договору про заставу, кредит, іпотеку, поруку та інше від провідних фахівців компанії.
  • Оцінка законності вимог колекторів.
  • Проведення переговорів з банком або кредитором, а також колекторською організацією.
  • Захист інтересів і прав боржника або його поручителів в ході судового розгляду.
  • Захист майна позичальника від нелегального стягнення.
  • Зменшення розміру штрафних санкцій за договором, включаючи безпосередньо сам штраф, пеню, неустойку, процентну ставку.
  • Апеляційне та касаційне оскарження судових позовів до боржника або його поручителів.
  • Оскарження договору в суді, яке передбачає визнання його недійсним або, як мінімум, окремих його пунктів.
  • Проведення процесу виконавчого провадження, який передбачає супровід переговорів з державним виконавцем та оскарження нелегальних методів колекторів.

Суди