EDR.com

Страховий адвокат і юрист по страхових спорах Київ

Послуги й консультація страхового юриста

Останнім часом люди все частіше прибігають до оформлення страхових договорів, у надії убезпечити себе й відчути якусь впевненість. Але, на жаль, у багатьох ситуаціях підписання страхових договорів, регулярні платежі та діючий поліс не гарантують того, що компенсації будуть виплачені вчасно й беззаперечно при настанні страхового випадку. У теорії, безумовно, усе виглядає досить привабливо. І, на перший погляд, пункти договорів конкретні й прозорі. Але на практиці отримання страхових виплат проходить досить важко, особливо в повному обсязі, навіть за умови дотримання всіх установлених процедур. У випадку виникнення страхового випадку або якого-небудь конфлікту з компанією, краще відразу звернутися до фахівців без зайвих зволікань. Самостійні спроби вирішити конфлікт та добитися компенсацій рідко закінчуються успіхом. Тільки досвідчений страховий адвокат допоможе вам відшкодувати моральний і матеріальний збиток у повному обсязі й без довгих очікувань.

У законодавстві України передбачено кілька видів страхування:

 • працездатності, здоров'я, життя, а також пенсійне страхування;
 • майна (приміром, КАСКО);
 • відповідальності (приміром, ОСАГО).

Кожний із цих видів має свої особливості й нюанси. Але наші страхові юристи можуть допомогти у вирішенні спорів з кожним з них.

Основні причини звернення до страхових юристів

Страховий адвокат – це фахівець, що спеціалізується на захисті прав і інтересів клієнтів у сфері страхування. Він значно заощадить ваші нерви й сили, у випадку виникнення конфліктної ситуації. Завдяки глибоким знанням і достатньої судової практики будь-яка суперечка за його участю буде вирішена швидко й з мінімальними грошовими витратами. Ви можете звернутися до страхових юристів з наступних причин:

 1. Суд зі страховою фірмою. Ця процедура досить тривала й складна, а також потребує великого досвіду й ґрунтовних знань законодавства України, причому не тільки в області страхування. Страхові компанії вдаються до допомоги кваліфікованих юристів на кожному кроці – від стадії складання договорів до виконання судових рішень. Клієнти, навпаки, згадують про існування адвокатів тільки в критичній ситуації. Саме це досить ускладнює виграш справи. Ми рекомендуємо скористатися послугами фахівців, як тільки виникла суперечка або страховий випадок. Відносно останнього, наші юристи можуть грамотно оформити всі папери, щоб ви вчасно одержали всі виплати. Також, звертання до страхових юристів на ранніх стадіях конфлікту може допомогти вирішити її ще до початку судових розглядів.
 2. Настання страхового випадку. Кваліфікований юрист, насамперед, допоможе правильно оформити настання страхового випадку й зібрати доказову базу. Це допоможе вчасно одержати виплати без заниження їх розміру. Також, досвідчений адвокат може посприяти в стягненні моральної шкоди. Справа в тому, що дана категорія досить розпливчаста й довести необхідність компенсацій дуже важко. Але наші юристи завжди знайдуть вихід навіть із самої складної ситуації й доб'ються кращого результату для вас.

Слід урахувати, що страхування, у юридичному плані, є порівняно новим напрямком. Законодавча база з цього питання перебуває в розробці й містить масу недоліків. Та й суддів, що спеціалізуються на страхових правовідносинах, небагато. Саме тому дуже важливо скласти грамотний і докладний позов, а також підготувати максимально можливу доказову базу. Безумовно, дуже складно впоратися із цим власноруч. Але це й не потрібно, коли є наша юридична компанія “EDR” – просто довіртеся професіоналам.

Юрист по страхових спорах

Наша компанія протягом багатьох років успішно виявляє якісні юридичні послуги на ринку в Україні. Наші клієнти завжди одержують детальні й доступні для розуміння консультації, а також індивідуальний підхід і відмінний сервіс. Усі юристи мають престижну освіту та широку судову практику, так що з ними ви можете бути впевнені в одержанні бажаного результату у вашій справі. Страхові адвокати нашої ЮК нададуть вам повний перелік послуг, щодо страхових питань, включаючи:

 • автострахування – оформлення й підписання договорів КАСКО, ОСАГО, детальний аналіз схованих умов, внесення змін;
 • консультації щодо вирішення будь-яких конфліктних ситуацій у сфері страхування й підготовці доказової бази вашої правоти;
 • ведення переговорів зі страховими агентами в Києві;
 • відстоювання позиції осіб, до яких страхова компанія звернулася з регресом;
 • складання позовних заяв, процесуальних документів і підготовка доказової бази для судових розглядів;
 • допомога при вимозі страхового відшкодування, у випадку пропуску встановленого для повідомлення періоду про настання страхової ситуації;
 • заперечування рішень, відносно визначення винуватців у дорожньо-транспортних випадках;
 • заперечування занижень виплат при страхових випадках або ж повної відмови у відшкодуванні збитку.

У страхових договорах, незважаючи на їхню детальність й чіткість, є маса спірних моментів. Людині без спеціальної підготовки, досвіду й знань досить важко відстояти свою позицію й захистити гарантовані законом права. Наш страховий юрист у м. Київ позбавить вас від зайвих нервів і проблем. В першу чергу, він постарається залагодити конфлікт методом переговорів, але якщо це не дасть бажаних результатів, то допоможе підготувати заяву до суду. Наші адвокати забезпечать вам кращий захист у судах усіх інстанцій і зроблять усе можливе, щоб добитися бажаного результату. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваша справа перебуває в надійних руках!

Суди