EDR.com

Реєстрація Акціонерного Товариства

Відкриття ЗАТ і ВАТ у Києві під ключ

Відкриття та реєстрація акціонерного товариства, на відміну від більшості організаційних форм, має ряд особливостей, пов’язаних з необхідністю документального оформлення випуску акцій. Відповідно до законодавства України, для реєстрації Акціонерного Товариства необхідний один або більше засновників, які можуть бути юридичними або фізичними особами резидентами і нерезидентами країни.

Вартість Терміни
від 6000 грн . від 30 днів.
від 12 000 грн . від 30 днів.

Замовити

Створити акціонерне товариство можна за кілька кроків. Для початку необхідне підписання установчого договору, який не відноситься до установчих документів, оскільки строк його дії обмежений і минає з моменту реєстрації звіту про результати розміщення акцій. Далі порядок створення АТ припускає закрите розміщення акцій серед засновників, які зобов’язані сплатити їхню повну вартість. І тільки після цього можна зареєструвати АТ в державного реєстратора.

Послуги надаються при реєстрації АТ:

  • підготовка та подання пакету документів державному реєстратору;
  • отримання витягу з Єдиного реєстру;
  • отримання довідки Держкомстат;
  • постановка на облік у податковій інспекції, фондах;
  • виготовлення печатки та штампів;
  • отримання свідоцтва про реєстрацію випуску акцій у ДКЦПФР;
  • проведення установчих зборів акціонерів;
  • укладення договору емісії цінних паперів з депозитарієм;
  • розміщення акцій серед засновників, видача свідоцтв на право власності на акції;
  • твердження ДКЦПФР звіту про розміщення акцій.

Реєстрація ВАТ, як і державна реєстрація ЗАТ, у державного реєстратора проходить досить швидко, для цього необхідно лише подати документи. А от підготовча стадія набагато складніша. І пов’язано це із процедурою розміщення акцій. Контролює цю процедуру Національна комісія з цінних паперів і фондової біржі, саме вона реєструє звіт про результати розміщення акцій, на підтвердження чого видає свідоцтво. По суті, створення акціонерного товариства має складається з двох окремих процедур: реєстрації закритого акціонерного товариства або ВАТ, і реєстрації акцій. Відповідно, задіяні два реєстраційних органи, кожний з яких виставляє свої вимоги, без задоволення яких неможлива реєстрація фірм ЗАТ.

Порядок реєстрації приватного акціонерного товариства в виконкомі, а також постановка на облік у податковій інспекції та фондах ідентичний реєстрації публічного АТ, однак відрізняється способом розміщення акцій серед засновників товариства, що знаходить своє відображення в оформленні документів.

Реєстрація АТ являє собою трудомісткий процес, що вимагає певної кількості знань у даній сфері. Пропонуємо вам доручити відкриття ЗАТ або ВАТ фахівцям нашої компанії. Ми допоможемо вам скласти всі необхідні документи, подати заяви відповідного зразка в реєструючі органи, а також надамо консультаційну допомогу при проведенні емісії цінних паперів.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізічніх ОСІБ — предпринимателей

Суди