EDR.com

Адвокат по кримінальним справам Київ

Як відомо, саме в кримінальних справах найчастіше зустрічається безліч порушень цивільних прав, захистити які може тільки досвідчений адвокат по кримінальним справам. Коли громадянин опиняється в ситуації, де є кримінальний злочин, як не старайся, але залишатися спокійним – неможливо. Зазвичай, людина розгублена через нерозуміння або незнання кримінальних законів та норм. У таких і подібних випадках обов'язково знадобляться послуги адвоката по кримінальному праву, який зможе захистити права й інтереси клієнта.

Захист адвокатом у кримінальних справах

Відкриття кримінальної справи – це одна із найнеприємніших новин у житті винуватця і його близьких. Але не варто через це відразу ж панікувати. Адже вихід є з будь-якої ситуації, у тому числі й у тих справах, у яких винуватця притягують до кримінальної відповідальності. А вихід тільки один – звернутися по допомогу до професіонала, що дійсно знає, як проходить карний процес і які його особливості. Юрист по кримінальному праву ретельно вивчить матеріали в справі та знайде в них слабкі місця, які адвокат по кримінальній справі зможе використати для побудови стратегії із захисту підозрюваного в суді.

Є ще одна причина, чому необхідна допомога адвоката в кримінальних справах. В органах внутрішніх справ працює своя, специфічна система, відповідно до якої слідчий може завести на підозрюваного ще одну або більше кримінальних справ, якщо випаде така можливість. Професійний адвокат по кримінальному праву, вчасно найнятий підозрюваним або його близькими, може з легкістю запобігти подібній ситуації.

Кращі адвокати по кримінальним справам м. Київ із нашої компанії зможуть надати вам професійну юридичну допомогу в будь-якій карній справі. Адже хто ще, як не адвокат у карному процесі, зможе повірити в те, що ви не винні, вислухати ваші здогади та довести вашу правоту під час судового засідання. Кваліфікований адвокат по кримінальним справам зможе повернути вам колишню впевненість у собі та вселити надію на те, що в підсумку все закінчиться для вас добре.

Вирок суду, що буде винесений у найближчому майбутньому, однаково важливий для обох сторін (для потерпілого й підозрюваного). Саме тому послуги адвоката в кримінальних справах особливо незамінні. Адже тільки в повноваження правозахисника входить підготовка справи до її розгляду в суді, надання послуг із захисту одній зі сторін, а також оскарження винесеного рішення при необхідності. Консультація адвоката по кримінальному праву проходить без яких-небудь обмежень у часі. Також він може брати участь у слідстві та навіть збирати докази, які допоможуть у підсумку визнати підозрюваного невинним, чи зменшити його покарання.

Якщо ви бажаєте, щоб вас захищав юрист по кримінальним справам, якому можна довіритися й на якого можна покластися, тоді можете сміливо звертатися в нашу юридичну компанію в Києві. Адже, якщо вчасно не знайти особистого правозахисника, слідчий призначить вам його особисто. І тоді навряд чи можна буде розраховувати на рятівний захист у суді.

Ваш особистий адвокат-захисник по кримінальним справам – це не просто та людина, яка стане для вас порадником у всіх законах і нормах карного законодавства, а чудово підготовлений фахівець в області юриспруденції, який докладе всі зусилля для вашого захисту. Від цієї людини буде залежати не тільки ваш захист у кримінальній справі, але й подальше ваше життя.

Кримінально-процесуальний кодекс України: вимоги до правозахисників і їхніх повноважень

В 2012 році Верховною Радою України були внесені деякі виправлення в Кримінально-процесуальний кодекс. Хотілося б відзначити ті зміни, які торкнулися вимог до правозахисників підсудних. Згідно ст. 45 КПК, захищати права та інтереси обвинувачуваного в кримінальних справах може тільки адвокат. Крім того, такий правозахисник повинен обов'язково значитися серед зареєстрованих адвокатів України.

Повноваження адвоката по кримінальним справам наступні:

 • його зустріч із клієнтом проводиться необмежену кількість разів;
 • йому дозволяється збирати докази та подавати запити про необхідну інформацію в ті установи, які, на його думку, можуть допомогти справі;
 • повноваження адвоката також поширюються на ознайомлення з необхідними матеріалами в справі;
 • він може залучати до справи фахівців з інших сфер діяльності для вивчення або роз'яснення тих чи інших документів;
 • при необхідності може оформляти та подавати позови, скарги й відводи;
 • може брати участь під час пред'явлення обвинувачень та проведення допитів його клієнта;
 • дозволено брати участь у судовому процесі в будь-якому суді;
 • може використовувати інші засоби для захисту свого клієнта.

Відповідно до закону, підсудному не заборонено доводити свою правоту в суді самостійно, але подібна дія може бути дуже ризикованою й лише погіршити ситуацію, у якій опинився обвинувачуваний. По-перше, громадянин, що не знає повністю кримінального права, навряд чи зможе захистити свої інтереси належним чином. По-друге, обвинувачення в злочині – це те, що може викликати в підсудного стрес і наплив негативних емоцій, які неодмінно перешкодять йому приймати адекватні рішення під час судового засідання. Щоб усього цього не сталося, і потрібен досвідчений правозахисник. Адвокати по кримінальним справам у м. Київ із нашої компанії – це саме ті професіонали, які зможуть оцінити ситуацію, у якій опинився їхній клієнт та максимально швидко знайти вірний спосіб її вирішення.

Послуги адвокатів у кримінальному процесі

Захист у кримінальних справах повинен бути першокласним, тому що від нього залежатиме подальша доля підсудного. Саме із цієї причини необхідно вибирати адвоката в Києві, котрий має всі необхідні знання й досвід у кримінальних процесах.

Найкращі адвокати по кримінальним справам та юристи зможуть надати своєму клієнтові такі послуги як:

 • Базова консультація юриста по кримінальним справам під час першого звернення до нас. Правознавець зможе ретельно вивчити матеріали по справі, розповісти про можливі варіанти розвитку подій, розрахує приблизну вартість послуг адвоката по кримінальним справам. Крім того, юридична консультація по кримінальним справам допоможе обвинувачуваному зрозуміти, чи є в нього шанси на виграш справи в суді, або правозахисник зможе домогтися тільки зменшення майбутнього покарання.
 • Юрист по карному праву проконсультує підозрюваного або його близьких, а також прийматиме безпосередню участь під час допитів, слідств, обшуків і іншої діяльності слідчих стосовно обвинувачуваного.
 • Наш досвідчений адвокат по кримінальним справам також проведе особисте слідство, щоб з'ясувати деякі моменти в справі та збере будь-які докази, які згодяться, для того щоб довести правоту підсудного.
 • Адвокат у кримінальному процесі буде представляти інтереси підозрюваного в суді на кожному засіданні (якщо їх буде декілька) і в будь-якому випадку доб’ється того, щоб винесене рішення було максимально справедливим стосовно його клієнта.
 • Допомога адвоката також не стане зайвою в тому випадку, якщо підсудний захоче оскаржити винесене рішення в апеляційному або касаційному суді. Юрист з кримінальних питань з радістю допоможе скласти необхідну для оскарження заяву, а адвокат доводитиме в суді, що винесений вирок або деякі його пункти – несправедливі стосовно його клієнта.

Переваги роботи з нами

Ми гарантуємо, що допомога наших фахівців буде надана в рамках закону. Кожна консультація адвоката по кримінальній справі буде повністю конфіденційною й залишиться тільки між вами й вашим правозахисником. Прийнятна вартість послуг адвоката й грамотна тактика захисту в кримінальних справах – це ще одні з найголовніших переваг нашої юридичної фірми.

Ми знаємо, що від проблем кримінального характеру застрахуватися не можна, і вони можуть виникнути в найнесподіваніший момент, тому наші юристи по кримінальному праву завжди готові надати своєму клієнтові необхідну юридичну підтримку. До кожного окремого випадку, ми підходимо індивідуально, а чергова справа для нас – це нова тактика професійного захисту в кримінальних справах.

Крім цього, ми з розумінням ставимося до грошового питання. Тому в нас доступна вартість послуг, які надає адвокат по кримінальним справам. Ціни будуть залежати від складності вашої справи й обсягу майбутніх робіт.

Оцінити інші переваги роботи з нами ви зможете вже безпосередньо після звернення до нашої компанії. Базова безкоштовна консультація по кримінальній справі може бути отримана вами прямо зараз, якщо ви задасте питання, яке цікавить вас, нашому юристові.

Суди