EDR.com

Захист адвокатом по злочинах проти життя і здоров'я

Послуги адвоката в кримінальних справах Київ

Злочини проти життя і здоров'я повністю викладені в Кримінальному кодексі України, в таких випадках обвинуваченому знадобиться захист адвокатом в суді. Так, згідно КК основні види карних злочинів:

  • навмисне вбивство;
  • доведення до самогубства;
  • убивство, здійснене в особливому емоційному стані;
  • убивство новонароджених дітей, вчинене матір'ю;
  • заподіяння шкоди (тяжке, середньої й легкої тяжкості);
  • побої, що носять характер катувань;
  • заподіяння смерті з необережності.

Усі види злочинів, зазначені вище, на жаль, досить часті явища в сучасному житті. Зазвичай, убивства і заподіяння шкоди здоров'ю відбувається під впливом різних наркотичних речовин, у тому числі й у стані алкогольного сп'яніння. Але навіть, незважаючи на вчинене, підсудний може скористатися послугами правозахисника. Будь-який адвокат із нашої компанії – це саме той фахівець, який досвідчений у подібних справах і зможе надати обвинувачуваному незамінну підтримку. Захист по злочинах проти життя і здоров'я – це встановлення мотивів та обставин злочину, а також інших положень, які необхідно з'ясувати.

Послуги адвоката по захисту

Необхідно розуміти, що громадянин, який здійснив тяжкий злочин, не завжди може уникнути належного покарання. Але не на багато його зменшити, або одержати умовний строк – можна. Для цього й буде потрібен досвідчений адвокат, розроблена тактика захисту якого дійсно допоможе виправдати підозрюваного, якщо він не здійснював злочину, або зменшити термін покарання, якщо всі докази говорять про його провину.

Як відомо, на остаточний вирок суду й визначення ступеня провини впливає безліч факторів, приміром, психологічний або фізичний стан підозрюваного. Так, можна добитися зменшення покарання, якщо обвинувачуваний був під впливом алкоголю, або наркотичних речовин, а також у стані афекту. Крім цього, якщо винуватцем уперше був здійснений кримінальний злочин, то, у більшості випадків, професійний правозахисник може добитися зменшення покарання для свого клієнта.

Також, не варто забувати про ситуації, коли в убивстві або іншому кримінальному злочині обвинувачують невинного, котрий став жертвою обставин, або якого навмисно підставили. У подібній ситуації адвокат особливо потрібний.

Звертайтеся по допомогу в нашу компанію – прямо зараз! Наші юридичні фахівці нададуть послуги із захисту прав і інтересів будь-якого клієнта в суді, незважаючи на їхню провину.

Суди