EDR.com

Присвоєння кадастрового номера

Отримання кадастрового номера на землю

Кожна земельна ділянка повинна мати свій кадастровий номер. Йдеться про неповторний (в межах України) номері, присвоєння якого здійснюється лише одній земельній ділянці, у якого є конкретне цільове призначення.

Терміни Ціна
від 1 місяць від 1000 грн.

Замовити

Кадастровий номер має наступний формат - ХХХХХХХХХХ: ХХ: ХХХ: ХХХХ. Для того щоб отримати кадастровий номер для земельної ділянки, необхідно мати договір оренди або ж акт на право власності на ділянку (такі акти видавали до 2003 року). Реєстрація ділянки у кадастрі здійснюється в ході його приватизації.

 

 

Одна з основних стадій привласнення кадастрового номера ділянці землі - це внесення максимально точних і докладних даних про земельну ділянку до бази Державного земельного кадастру. Варто відзначити, що після присвоєння цього унікального номера, він не підлягає зміні протягом усього часу існування об'єкта. Правда, йдеться про існування ділянки землі як єдиного цілого. А це означає, що в разі об'єднання ділянок або їх поділу, відбувається коригування кадастрового номера. Примітно, що при зміні цільового призначення або переході права власності до іншої особи, кадастровий номер зберігається.

Фахівці нашої компанії готові приступити до виконання різних робіт, пов'язаних зі збором всіх документів про земельну ділянку клієнта. Після цього всі дані вносяться в базу земельного кадастру.

  • виконання кадастрової зйомки ділянки землі з прив'язкою до місцевості;
  • розробка всіх землевпорядних документів технічного характеру;
  • формування обмінного файлу в xml-форматі, який містить повний набір необхідних відомостей про власника земельної ділянки, а також самій ділянці;
  • надання всіх зібраних документів співробітникам територіального управління земельного агентства (залежить від місцезнаходження ділянки землі), після чого ділянці присвоюють відповідний кадастровий номер правильного формату.
  • нотаріально завірена копія договору оренди ділянки землі або документа на право власності на об'єкт нерухомості;
  • копії паспорта для фізичних осіб або копії найбільш важливих правовстановлюючих документів для юридичних осіб;
  • довідка, яка підтверджує, що ви присутні в списку членів садового товариства (якщо земля розташована на території садового товариства);
  • копія документа про одержання ідентифікаційного коду платника податків.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Земельний кодекс України

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди