EDR.com

Відшкодування ПДВ

Відшкодування ПДВ з бюджету

Такий вид послуги, як відшкодування ПДВ – це допомога з повернення зайвих сум податку на додану вартість з бюджету. Звичайно, така дія, як повернення ПДВ, необхідна для різних підприємств і організацій, які займаються експортом та імпортом різного роду продукції. Нагадаємо, що під час виконання операції з відшкодування компенсації, платник податків може зіткнутися з рядом проблем, через власну необізнаність у подібних справах. Саме тому кожному платникові податків буде потрібен досвідчений фахівець, який добре знає порядок процедури повернення податку на додану вартість та всі нюанси й зміни в податковому законодавстві на даний момент.

Тому, якщо ви не зовсім розумієте, як відшкодувати ПДВ, тоді ви звернулися за адресою. Компанія «EDR», як раз таки спеціалізується в подібній сфері та пропонує вам повний комплекс послуг із повернення коштів:

  • проведемо перевірку та вивчимо фінансову документацію;
  • проаналізуємо всі податкові документи;
  • підготуємо необхідну заяву на відшкодування ПДВ та подамо її у відповідні органи;
  • підготуємо та подамо декларацію з ПДВ;
  • складемо скарги на можливі акти податкових органів, якщо такі будуть;
  • організуємо представництво ваших інтересів у податкових службах, в місцевому та арбітражному суді при необхідності.

Переваги співробітництва

Право на повернення ПДВ має кожне підприємство або організація, що діє на території України, а команда наших фахівців із радістю допоможе вам у цьому. Ми гарантуємо, що:

  • всі документи будуть повністю відповідати вимогам українського законодавства;
  • надана інформація залишиться тільки між вами й фахівцем із нашої компанії;
  • вас порадує відмінне співвідношення ціни і якості наданих послуг, а також оперативність виконання поставлених задач, складання необхідних документів;
  • ви отримаєте гарантоване рішення про відшкодування податку на додану вартість.

Фахівці з нашої юридичної компанії зможуть провести перевірку всієї необхідної документації підприємства або організації, а також оцінити можливість повернення ПДВ з бюджету. Крім цього, вони зможуть грамотно скласти декларацію разом із розрахунками, яка підтвердить те, що податки були переплачені. Як відомо, грамотно складені документи – це вже перша запорука успіху, тому що вони дозволять прискорити строки відшкодування ПДВ. Ви, як наш клієнт, отримаєте детальну консультацію щодо кожного складеного документа та кожного пункту в ньому.

Ми розуміємо, що відшкодування податку на додану вартість в Україні 2016 року зазнало деяких змін, тому виберемо один із найоптимальніших варіантів для повернення коштів у бюджет вашого підприємства або організації з найменшою кількістю видатків та можливих ризиків.

Великий досвід роботи в сфері повернення податків дозволяє нашим співробітникам справлятися з будь-якими завданнями та відстоювати інтереси клієнтів. Звертаючись до нас, ви дійсно зможете повернути свої кошти ПДВ при експорті й імпорті в Україні.

Суди