EDR.com

Податкове планування

Постановка податкового обліку і податкове планування Київ

Багато підприємств закриваються, звинувачуючи завищені податкові ставки. Але в більшості ситуацій це лише виправдання. Компанія «EDR» в Києві пропонує своїм клієнтам законні способи зниження податкових ставок. Правильний вибір системи оподаткування, постановка податкового обліку, а також податкове планування допоможуть вашому підприємству мінімізувати видатки та оптимально вести діяльність. Споконвічно, перед кожним бізнесменом постає вибір системи оподаткування. Кожна з них має свої плюси та мінуси. Прийняти правильне рішення – це тільки половина справи. Набагато важливіше грамотно організувати та оптимізувати податковий облік на підприємстві. Це допоможе скоротити обов'язкові платежі у фіскальні служби, що, в свою чергу, призведе до зменшення видатків в цілому. Звичайно, не варто використовувати нелегальні методи, адже вони напевно приведуть до більших штрафів або навіть кримінальної відповідальності. Скориставшись нашими послугами, ви побачите помітний результат у найкоротший термін.

Особливості процедури оптимізації та планування податків

Податкове планування та оптимізація податків дозволить у рази збільшити прибутковість вашого підприємства. Дана послуга являє собою цілий комплекс заходів і відбувається в декілька етапів:

  1. Загальний аналіз та ознайомлення з діяльністю підприємства.
  2. Оцінка ефективності організації бухгалтерського та податкового обліку.
  3. Перевірка законності ведення бухобліку, складання документації та звітності. Виявлення помилок і рекомендації з їх усунення.
  4. Систематизація інформації, отриманої в ході детального аналізу підприємства. Розробка стратегічного та практичного податкового планування, з врахуванням ймовірних змін в законодавстві України.
  5. Консультації з впровадження розробленого плану оптимізації системи оподаткування, а також загальних принципів ефективного ведення бізнесу.

У нас в штаті працюють тільки найкращі фахівці в сфері бухгалтерії, аудиту та юриспруденції. Це дозволяє нам зробити всебічний аналіз і дати клієнтові дійсно корисні рекомендації. Ми розуміємо цінність часу для бізнесу, так що всі наші послуги виконуються максимально оперативно. Щоб замовити податкове планування та оптимізацію податків, досить подзвонити до нас в офіс або залишити свою заявку на сайті, щоб ми могли зв'язатися з вами найближчим часом.

Слід зазначити, що наші фахівці можуть не тільки оптимізувати існуючу систему оподаткування, але й організувати все «з нуля».

Вартість послуг

Наша компанія надає послуги в усіх районах м. Київ. Також ми можемо дати рекомендації дистанційно по всій території України, якщо ви нам представите документацію для складання аналізу. Вартість планування податків оговорюється на попередній безкоштовній консультації та є індивідуальною для кожного випадку. Підсумкова ціна залежить від напрямку діяльності підприємства, системи оподаткування, строків виконання замовлення та іншого. Але в будь-якому разі ми завжди намагаємося підібрати прийнятний варіант для клієнта та надаємо гнучку систему оплати. Ви можете замовити оптимізацію оподаткування одноразово для проби або одразу укласти договір на абонентське обслуговування. Довгостроковий контракт дозволить заощадити гроші та забезпечить вам постійну підтримку фахівців. Це вигідний варіант співробітництва, як для вас, так і для нашої компанії.

Суди