EDR.com

Апеляційна скарга на рішення суду

Послуга Одиниця
Складання касаційної скарги документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація у справі консультація

Замовити

Складання та подання апеляційної скарги Київ

Рішення суду першої інстанції заперечується тільки в апеляційних судах. Для подібних судових розглядів будуть потрібні апеляційні скарги.

Подати апеляційну скаргу від свого імені можуть:

  • відповідач;
  • позивач;
  • третя особа, яка є учасником судового розгляду;
  • прокурор або інші виконавчі органи.

Щоб звернутися у вищу судову інстанцію з апеляцією буде потрібна не тільки незгода позивача із судовим вердиктом. Адже, як відомо, у подібних суперечках висновок суду першої інстанції буде розглядатися вищим судом, як найбільш відповідним вимогам українського законодавства. Тому юрист, що береться за складання апеляційної скарги, повинен відповідно до законів та норм, які діють на території України, написати необхідну заяву так, щоб суд зміг побачити всі аспекти невірно ухваленого рішення. Грамотно й правильно скласти апеляцію може не кожен юрист, не говорячи вже про звичайних громадян, необізнаних у юридичних справах. Саме тому потрібно вибирати професійного юридичного фахівця, який дійсно допоможе вам із цим.

Позивач може подати скаргу в Апеляційний суд тільки тоді, коли в документі буде присутня вся необхідна інформація й реквізити, а саме:

  • назва суду, у який подається апеляція;
  • інформація про позивача й інших учасників судового процесу;
  • назва суду, винесене рішення якого необхідно оскаржити;
  • виклад суті претензії та вимог;
  • список документів, що додаються до заяви зі скаргою.

Прикладом для заповнення може бути зразок апеляційної скарги. Але врахуйте, що зразок апеляційної скарги не завжди відповідатиме вашій конкретній ситуації. Вами або вашим юристом можуть бути внесені деякі виправлення: додані нові вимоги або новий список доданих документів.

Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції

Подібна претензія подається самим позивачем, відповідачем або третьою особою, яка брала участь у попередньому судовому процесі. Згідно ЦПК України, строк подання апеляції – до 10 діб після винесеного судом рішення. Скарга на вирок суду повинна подаватися тільки у вищу судову інстанцію.

У подібній скарзі обов'язково повинна бути висвітлена конкретна інформація, що допоможе з'ясувати:

  • суть необ'єктивності винесеного судом рішення;
  • докази, які допоможуть заперечити рішення суду першої інстанції;
  • чого хоче позивач (скасувати або частково змінити рішення).

Складається подача апеляції із двох етапів:

  • Подається заява, яка підтверджує те, що позивач хоче заперечити висновок суду.
  • Подається апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції.

Стандартна форма документу присутня на даній сторінці нашого сайту і ви можете ознайомитися з нею прямо зараз.

Апеляційне скарга на ухвалу адміністративного суду

Потрібна апеляційна скарга на ухвалу адміністративного суду в тому випадку, коли винесений вирок необхідно оскаржити (на думку позивача, винесене рішення – необ'єктивне стосовно нього, його прав та інтересів).

Також апеляція на рішення суду може знадобитися для повного скасування попереднього рішення або винесення нового.

Допомога юриста в складанні й поданні скарги

Увага! Наші юристи в Києві допоможуть вам вирішити питання з апеляційною скаргою протягом двох місяців (не рахуючи деяких складних випадків), а вартість наших послуг вас приємно здивує! Багато суперечок по оскарженню судових рішень вирішуються з позитивним результатом для наших клієнтів, без їхньої особистої присутності і будь-якої участі в неприємному процесі.

Якщо вам необхідно законно оскаржити рішення суду або деякі його пункти, то для цього існують чітко встановлені терміни. Приміром, апеляційні скарги в господарських процесах подаються в Господарський апеляційний суд протягом 10 діб після винесеного судом рішення. Такі ж терміни актуальні для будь-якої цивільної справи. Найбільший термін оскарження судового рішення першої інстанції – в карних розглядах, який становить один місяць. Апеляційне оскарження рішення суду в будь-яких інших справах відбувається протягом одного тижня.

Успіх розгляду й прийняття кожної апеляційної скарги залежить від того, як вона написана. Адже навіть незначні помилки можуть призвести до того, що її не розглянуть, або відхилять. Саме із цієї причини варто доручити написання скарги в Апеляційний суд досвідченим юристам.

У нас ви завжди зможете отримати тільки якісні юридичні послуги зі складання апеляційних скарг, а також по захисту ваших прав та інтересів у тому чи іншому Апеляційному суді.

Суди