EDR.com

Організація бухгалтерського обліку на підприємстві

Організація та постановка бухгалтерського обліку в Києві

Організація бухгалтерського обліку, яка заснована на принципах аутсорсинга – це саме те, чим займається команда фахівців із нашої компанії «EDR» в м. Київ. Тому, якщо ви маєте намір поліпшити процес керування своїм бізнесом, знизити витрати на ведення бухобліку та підвищити основний дохід, тоді ви звернулися за потрібною адресою! Довіривши фінансову звітність свого підприємства нашим експертам, ви будете повністю впевнені в тому, що вся фінансово-господарська діяльність буде проходити правильно, відповідно до діючого законодавства України.

Якщо ви хочете налагодити фінансово-господарську діяльність на своєму підприємстві або оптимізувати її, тоді вам, як нікому іншому знадобиться послуга з організації та постановки бухгалтерського обліку.

Ведення бухгалтерського обліку

В обов'язки наших фахівців входять наступні послуги ведення бухобліку:

 • повний аналіз стану бухгалтерського обліку на підприємстві, виявлення будь-яких помилок та недоліків, а також їхнє виправлення;
 • забезпечення на підприємстві виконання єдиних методологічних принципів ведення звітності;
 • правильне формування та оперативна здача фінансової звітності в обумовлений термін;
 • організація контролю над рахунками бухгалтерського обліку всіх господарських операцій;
 • надання консультацій, порад і рекомендацій із будь-яких питань, що пов'язані з формуванням та веденням бухобліку в подальшому.

Організація фінансового обліку на підприємстві, що проводиться нашими фахівцями, допоможе вам гарантовано добитися успіху та правильності у веденні фінансової звітності. Відмінне знання специфіки ведення бізнесу як у фізичних осіб-підприємців (СПД, ФОП, ПП), так і компаній (ТОВ) – дозволяє нам знаходити оптимальний шлях до вирішення проблеми, що виникла та вдало виконувати поставлені завдання.

Переваги співробітництва

Звернувшись до нас у компанію, ви й самі оціните всі переваги співробітництва із професіоналами, серед яких:

 • дотримання повної конфіденційності при отриманні й наданні інформації;
 • оперативність і гарантія виконання роботи;
 • правильна організація обліку на підприємстві;
 • індивідуальний підхід до клієнта та вибір вірного рішення проблеми, відповідно до особливостей бізнесу й побажань замовника.

Крім вищезгаданих переваг, є ще одна – економія. По-перше, у нас цілком доступні ціни на послуги, якщо порівнювати з утримуванням штатних співробітників, яким щомісяця необхідно виплачувати зарплату. По-друге, дистанційна організація бухгалтерського обліку допоможе вам заощадити:

 • на устаткуванні робочих місць для персоналу;
 • на придбанні необхідних програм для ведення бухгалтерії і їхньому наступному оновленні.

У нас ви гарантовано отримаєте комплексне бухгалтерське обслуговування, що містить у собі повне ведення бухгалтерії організації: від ведення первинної звітності до її здачі, а також проведення перевірок. Нагадаємо, крім бухгалтерської звітності, ми також надаємо таку послугу, як організація податкового обліку. Уточнити будь-яку іншу інформацію, що цікавить, з організації обліку на підприємстві, а також замовити дану послугу можна, зв'язавшись із нами.

Ми завжди готові допомогти налагодити облік на вашому підприємстві!

Суди