EDR.com

Послуги адвоката та юриста в Києві

Консультація юриста та допомога адвоката в суді

Кожна людина рано чи пізно зустрічається з різними конфліктними ситуаціями на роботі, вдома та навіть під час шопінгу. Далеко не завжди їх можна вирішити шляхом переговорів. Саме в такі моменти не зашкодить знання законодавства України, адже воно багато в чому покликано регулювати суперечки в повсякденному житті. Хоча, іноді простого володіння нормами та постановами буває мало, потрібно дійсно добре розбиратися в цьому питанні. Звичайно, самостійно освоїти все дуже складно, адже люди роками вчаться на юристів. Саме тому дуже важливо мати про запас свого адвоката, до якого завжди можна звернутися по допомогу. Кваліфікована консультація буде досить слушна при розлученні, оформленні спадщини, різних суперечках, пов'язаних із трудовим законодавством, підприємницькою й господарською діяльністю та багато чому іншому. Досвідчений адвокат може захистити ваші права та інтереси в будь-якій ситуації.

Своєчасне звернення до досвідчених юристів дозволяє не допустити критичного й безвихідного стану справ. Кваліфікований фахівець, що має глибокий рівень знань законодавства України та велику практику, може оцінити вашу справу з різних сторін. Тим самим, він виділить ваші слабкі й сильні сторони, що, безсумнівно, допоможе в ході судових розглядів і дозволить виграти процес. У той же час, адвокат буде намагатися розв'язати питання без суду, що, у випадку успіху, заощадить вам гроші та час.

Завчасно найнятий адвокат Київ – це шанс на вирішення будь-яких проблем на вашу користь. Чим раніше ви звернетеся по допомогу, тем швидше доб'єтеся бажаного й збережете особисті кошти. Адже сам судовий процес передбачає сплату різних зборів, а кваліфікований адвокат буде намагатися вирішити вашу справу до початку розглядів.

Коли й навіщо потрібний юрист

Якщо ви зіткнулися з труднощами в повсякденному житті та не можете їх розв'язати шляхом переговорів, то найкраще одразу звернутися до фахівців. Наша компанія в Києві завжди готова надати якісну юридичну консультацію та розповісти вам про ваші права й про те, як грамотно захистити свої інтереси відповідно до законодавства України. Вже більше 10 років ми допомагаємо людям підготувати документи, позови, заяви й, крім того, представляємо їх у ході судових розглядів. Наші адвокати завжди ретельно ставляться до кожної справи та забезпечують клієнтові індивідуальний підхід. Вони завжди прагнуть врахувати всі ваші вимоги та задовольнити їх ще до суду, щоб заощадити ваші гроші й час. Звертаючись у нашу компанію в м. Київ, ви можете бути впевнені, що доб'єтеся намічених цілей у максимально стислий термін.

Послуги адвоката та їх вартість

Юридична допомога від нашої компанії незамінна при пошуку та формуванні беззаперечної доказової бази для захисту ваших прав та інтересів. Фахівці ЮК “EDR” в силу своїх глибоких знань законодавства України та багатої судової практики зможуть грамотно оцінити ваші шанси й розглянути справу з усіх боків. Проаналізувавши всі складові ситуації, вони детально проконсультують вас і дадуть відповідь на всі питання, а також корисні рекомендації та поради.

У нашій компанії працюють юристи різного профілю. Ви можете не сумніватися, що ми зможемо підібрати вам адвоката, що спеціалізується саме на вашій сфері. Звернувшись у ЮК “EDR”, ви можете знайти собі в одній особі й партнера по бізнесу, який завжди захистить ваші інтереси, і домашнього адвоката, готового цілодобово прийти на допомогу. З нашим динамічним життям ситуація, що вимагає негайної юридичної консультації, може виникнути в будь-яку секунду. Наприклад, вашу квартиру обікрали, і ви не знаєте, як скласти список зниклого майна, або вам не виплатили страховку, несправедливо звільнили та багато чого іншого. Суди – це, безумовно, довгий процес, але справжній адвокат зможе допомогти задовольнити ваші скарги ще до початку розглядів.

Наша компанія надає послуги за досить доступну ціну. Ми спеціально намагаємося підтримувати невисокий рівень вартості, щоб люди, незалежно від своїх доходів, могли отримати якісну юридичну допомогу та захист. Ціна послуг в основному залежить від складності спору, стадії, на якій перебуває його розгляд, сфери, а також кваліфікації юриста. Конкретну суму ми зможемо сказати вам безпосередньо на консультації, вивчивши особливості вашої справи.

Щоб заощадити гроші, ми пропонуємо своїм клієнтам укласти договір з нашою компанією на довгостроковий період. Постійні послуги приватного адвоката знадобляться вам для представлення інтересів і захисту прав у різних структурах, оформлення документів і підготовки позовів. Маючи за спиною таку підтримку, ви забудете про існування проблем і, безсумнівно, будете почувати себе впевненіше. ЮК “EDR” працює, як з юридичними, так і з фізичними особами з питань будь-якої сфери діяльності та життя. Ми гарантуємо своїм клієнтам високу якість послуг і повну анонімність!

Військовий юрист

На території України юридична допомога військовослужбовцям сьогодні вважається найбільш потрібною, навіть, незважаючи на те, що область військового права досить специфічна.

Корпоративний адвокат і юрист у Києві

Кожен суб'єкт господарювання має внутрішню політику (організація й керування компанією) і зовнішню (взаємини з партнерами, клієнтами, державою й суспільством у цілому).

Адвокат по кредитам Київ

Нестабільна економічна ситуація на території України й інші обставини (стан здоров'я, втрата основного доходу, фінансові труднощі) найчастіше призводять до того, що позичальник тимчасово не може виконувати свої кредитні зобов'язання перед кредитором.

Юрист і адвокат по аліментам Київ

Деякі батьки, що мають певні зобов'язання перед дітьми, можуть їх не виконувати.

Адвокат по імміграції Київ

Імміграція – серйозний процес, у ході якого житель однієї країни (або група жителів) переїжджає до іншої країни на тимчасове або постійне проживання.

Спори з митними органами – адвокат у Києві

Спори з митними органами – конфлікти, які найбільш важко вирішуються. Без знання митного законодавства і, не володіючи конкретним досвідом у вирішенні подібних конфліктів, будь-яка митна суперечка може затягтися на тривалий час у суді, тому в такій ситуації буде корисний адвокат по спорах з митницею.

Медичний юрист і адвокат Київ

Сьогодні юрист з медичних спорів – це вже далеко не абстрактне поняття, а фахівець, який користується не аби яким попитом.

Адвокат по економічним злочинам Київ

Обвинуватити в економічному злочині можна не тільки приватного підприємця або посадову особу, позови можуть стосуватися навіть звичайних громадян. Адже різновидів порушень досить багато. У випадку пред'явлення обвинувачень краще відразу звернутися до кваліфікованого адвоката по економічним злочинам.

Адвокатські послуги Київ

Адвокатські послуги – це те, що неодмінно згодиться вам під час судового розгляду, не дивлячись на те, яку сторону в процесі ви займаєте, позивача чи відповідача. Як багатьом відомо, рішення спорів у суді – це те, що може затягтися на довгий час і вимотати нерви у будь-якого громадянина, особливо, якщо він сам буде захищати свої права.

Юрист і адвокат по нерухомості Київ

Щороку в сфері нерухомості з'являються все нові й нові шахрайські схеми, які стають більш заплутаними та непримітними для простого громадянина. Так як вартість об'єктів у м. Київ і Київській області немаленька, а операції купівлі-продажу, у більшості випадків, здійснюються всього один або два рази за все життя, рекомендується використовувати в подібних справах послуги юриста по нерухомості.

Адвокат по ДТП Київ

У зв’язку з великою завантаженістю доріг у Києві, рівнем культури учасників дорожнього руху та просто напруженим станом за кермом, ДТП трапляються досить часто. Незважаючи на те, що у всіх водіїв укладений договір автострахування, одержати по ньому виплати доволі важко.

Юрист і адвокат по авторському праву в Києві

Правового захисту потребують не тільки люди, але й результати їх праці. На створення картин, книг, скульптур та інших предметів мистецтва витрачається багато часу й зусиль. Цілком логічно, що тільки автор повинен розпоряджатися ними, дозволяти або забороняти їхнє використання.

Страховий адвокат і юрист по страхових спорах Київ

Останнім часом люди все частіше прибігають до оформлення страхових договорів, у надії убезпечити себе й відчути якусь впевненість. Але, на жаль, у багатьох ситуаціях підписання страхових договорів, регулярні платежі та діючий поліс не гарантують того, що компенсації будуть виплачені вчасно й беззаперечно при настанні страхового випадку.

Юрист по стягненню боргів

Послуги адвоката по стягненню боргів користуються чималим попитом останнім часом, як для звичайних громадян, так і для юридичних осіб. Більшою мірою це викликане нестабільністю політичної й економічної ситуації в Україні.

Адвокат по цивільним справам Київ

Сфера цивільних справ досить велика. Вона складається з багатьох видів майнових і немайнових правовідносин. Її учасниками можуть бути, як фізичні особи, так і юридичні. Щодня люди або організації вступають у правовідносини, й також часто на цьому ґрунті трапляються конфлікти.

Юрист і адвокат по адміністративним справам Київ

Особливістю адміністративних спорів є те, що однією зі сторін виступає суб'єкт владних повноважень. Якщо ваші інтереси або права були порушені внаслідок дій або бездіяльністю державних органів, то ви можете сміливо звертатися до суду. Конфлікти із владою трапляються, як у фізичних, так і в юридичних осіб.

Суди