EDR.com

Врегулювання податкових спорів

Допомога в досудовому й судовому врегулюванні спорів

Врегулювання податкових спорів – справа нелегка, тому що необхідно знайти компроміс між власником підприємства та фіскальними органами, які не завжди діють згідно з законом. Фахівці компанії «EDR», зможуть оцінити законність господарської діяльності вашого підприємства й податківців, знайти оптимальні рішення проблеми, що виникла, скласти необхідні заяви до суду та захистити ваші інтереси. Ми зможемо надати допомогу в оскарженні рішень податкових служб, суперечках, що стосуються відшкодування ПДВ та інших неприємних ситуаціях, пов'язаних із податками.

Компанія «EDR» пропонує наступні послуги для вирішення спорів у судовому й досудовому порядку.

1. Досудовий порядок врегулювання спорів:

 • правова підтримка під час проведення податкової перевірки
 • складання письмового заперечення на результат перевірки та його подача у відповідні органи;
 • складання скарги у вищі органи;
 • заперечування дій, які стосуються стягнення грошей з рахунку підприємства клієнта.

2. Судовий порядок врегулювання спорів:

 • аналіз усієї податкової документації, в тому числі актів перевірки, звітності;
 • складання й подача необхідної заяви до суду;
 • представництво клієнта в суді;
 • правовий супровід при виконавчому провадженні.

У ході судового розгляду юрист по податкових спорах постарається повернути утримані незаконно кошти, припинити протиправні спроби фіскальних органів примусити обвинувачуваного до виконання його зобов'язань та домогтися позитивного рішення суду стосовно свого клієнта.

Переваги співробітництва

Процедура досудового врегулювання податкових спорів, як і судового, ніяк не може обійтися без втручання досвідчених юристів та адвокатів. Тому наполегливо рекомендуємо вам зробити правильний вибір та зупинитися на нашій компанії. Заручившись підтримкою нашої команди фахівців, ви неодмінно оціните переваги такого співробітництва:

 1. Маючи в своєму штаті професійних юристів, адвокатів і бухгалтерів, ми надаємо комплекс послуг, спрямований на гарантоване вирішення податкових спорів.
 2. Судове врегулювання податкових спорів прямо залежить від кваліфікації адвокатів, тому що саме вони будуть складати, подавати претензію у фіскальні органи, судові інстанції, а також захищати ваші інтереси. Гарантуємо, що нашими юристами буде грамотно складена скарга в податкову, забезпечений належний адвокатський захист в суді.
 3. Перед початком роботи ми завжди аналізуємо проблему, що виникла з податківцями. Якщо є хоча б найменший шанс на досудове врегулювання податкових спорів – ми обов'язково ним скористаємося, заощадивши при цьому кошти свого клієнта.
 4. Кращим доказом роботи нашої команди є виграні справи по суперечках з фіскальними органами та задоволені клієнти.

Наші юристи мають великий досвід у вирішенні суперечок такого роду, тому вони зможуть впоратися з будь-якою задачею, що поставив клієнт та усунути будь-яку проблему. Вибравши нас, вирішення податкових спорів пройде для вас безболісно й при цьому досить вигідно, тому що вартість наших послуг цілком доступна для кожного громадянина України.

Суди