EDR.com

Адвокат по імміграції Київ

Консультація і допомога імміграційного юриста

від 50 USD

Імміграція – серйозний процес, у ході якого житель однієї країни (або група жителів) переїжджає до іншої країни на тимчасове або постійне проживання. У більшості випадків, подібна процедура триває від 7 до 24 місяців. У громадян України одними з найпопулярніших країн для імміграції є Канада та США.

Нами обрані в пріоритетному напрямку країни, за якими ви можете отримати професійну консультацію по оформлення імміграційних віз:

 • США
 • Канада
 • Великобританія
 • Австралія
 • Нова Зеландія

Увага! Більшість громадян України, які мають намір покинути країну, але які не користуються послугами імміграційного адвоката, часто отримують відмови. Обґрунтовано це деякими складнощами в процесі імміграції. Лише кваліфікований адвокат по імміграції не тільки зможе допомогти подолати всі труднощі даної процедури, але й набагато прискорить ваш виїзд.

Ціни на основні послуги імміграційного юриста

Імміграційні візи в США

Послуга Ціна
Віза нареченої і нареченого в США від $450
Віза дружини і чоловіка в США від $450
Возз'єднання сім'ї в США від $450
Супровід після виграшу в лотереї Грін Кард від $950
Супровід міграційних кейсів від $950
Петиції на (нареченої, дружини, робоча, возз'єднання) для сторони в США від $950

Імміграційні візи в Канаду

Послуга Ціна
Возз'єднання сім'ї в Канаді від $450
Віза дружини в Канаду від $450
супровід міграційних програм від $950
пакет для сторони в Канаді (для дружини, возз'єднання) від $950

Імміграційні візи в Австралію

Послуга Ціна
Віза нареченої в Австралію від $450
віза дружини (партнера) в Австралію від $450

Імміграційні візи в Нову Зеландію

Послуга Ціна
Возз'єднання сім'ї в Нову Зеландію від $450

Імміграційні візи до Великобританії

Послуга Ціна
Возз'єднання сім'ї до Великобританії від $450

Юридична допомога по імміграції

Заручатися підтримкою адвоката по імміграції необхідно з огляду на наступні причини:

 1. Формування необхідного пакета документів здійснюється досвідченим правознавцем. Саме тому вам не доведеться переживати щодо того, що документи будуть неправильно оформлені або якийсь зовсім буде відсутній.
 2. В інших державах прийнято, щоб паперовою тяганиною займалися справжні фахівці. Надавши справу кваліфікованому імміграційному спеціалісту, ви тим самим підтвердите серйозність свого плану перед послом конкретної країни. Відповідно представництво ваших інтересів імміграційним юристом підвищить ваші шанси на отримання дозволу для імміграції.
 3. Залучити адвоката до процедури – значить, дати натяк співробітникам посольства, що у випадку, якщо ваші права будуть якимось чином порушені, чи ви отримаєте неправомірну відмову, то вас зможуть захистити в суді. Судові розгляди не потрібні посольству жодної країни, тому ви можете бути впевнені, що вся процедура отримання статусу іммігранта, від початку й до кінця, буде проведена в рамках закону.
 4. Імміграційний юрист у будь-який час зможе дізнатися необхідну інформацію про розгляд вашої справи співробітниками посольства, а також проконсультує по всім питанням, що цікавлять вас, відносно цього.
 5. Кваліфікований імміграційний адвокат дійсно знає, як працюють співробітники посольства, тому зможе знайти оптимальний спосіб, для того щоб прискорити процес розгляду вашої заявки.
 6. З юридичною підтримкою ви зможете бути впевнені в тому, що пройдете всі необхідні консульські перевірки та співбесіди. Як відомо, успіх отримання дозволу на в'їзд у певну країну практично повністю залежить від того, як ви відповісте на питання посла, консула й інших співробітників посольства або консульства. Адвокат у справах імміграції зможе проконсультувати вас із багатьох питань, що значно підвищить ваші шанси на проходження консульської перевірки та інших співбесід.

Послуги адвоката по імміграції

Імміграційний адвокат у Києві з нашої компанії гарантовано допоможе вам втілити в життя заповітну мрію про переїзд в іншу країну, надавши наступні юридичні послуги:

 • консультування із приводу збору необхідних документів;
 • здійснення перекладу паперів і документів на кожну з іноземних мов, а також його нотаріальне завірення;
 • поставлення апостилю;
 • складання італійської декларації Dichiarazione di valore;
 • витребування документів і їхніх дублікатів із необхідних інстанцій та державних органів;
 • оформлення довідки про несудимість;
 • написання супровідного листа (при необхідності);
 • формування пакета документів;
 • витребування необхідної інформації з посольства конкретної країни.

Суди