EDR.com

Податкова консультація

Сфера податкового законодавства досить заплутана, тому що постійно виходять доповнення і вносяться корективи. Часом, дуже складно самостійно розібратися в усіх її тонкощах. Саме тому попит на податкових юристів щорічно тільки зростає. Адже податкова консультація допоможе не тільки роз'яснити вам ключові моменти, показати суть ведення бухгалтерського обліку, а й відкрити можливості по оптимізації системи оподаткування в цілому. Наша компанія «EDR» з радістю готова надати вам свої послуги, як разово, так і на постійній основі. Ми маємо цілу групу юристів, що спеціалізуються саме на податковому праві. Вони в будь-який час можуть дати оцінку стану справ вашого підприємства та розповісти про можливі недоліки, а також варіанти поліпшення системи обліку.

Для чого необхідна консультація по податках?

Консультація досвідченого юриста необхідна в багатьох ситуаціях. Насамперед, при проведенні реорганізації вашої компанії або ж реєстрації нової. Кваліфікована консультація по податках допоможе грамотно пройти всю процедуру, отримавши в результаті найнижчі податкові ставки та ризики. Все це можливо при використанні правильно складених схем щодо мінімізації оподаткування та взаємодії компаній, що входять до складу великого бізнесу-холдингу. Про це та інше ви можете довідатися, записавшись на прийом до одного з наших фахівців.

Сприяння юристів у веденні обліку на вашому підприємстві дозволить отримати масу переваг. Наприклад, виключення можливостей застосування штрафних санкцій по відношенню до вашого бізнесу, перевірка звітів перед подачею в податкову службу України, виправлення помилок в документації та інше. Ці послуги будуть корисні, як фізичним, так і юридичним особам.

Слід зазначити, що вчасно надана консультація допомагає запобігти безлічі штрафів і проблем. Адже всім відомо, що саме податкова служба накладає на підприємства найбільші санкції. Заручившись підтримкою кваліфікованого юриста на постійній основі, ви не тільки будете впевнені в правильності ведення обліку, але й зможете розраховувати на швидке та успішне оскарження будь-якого несправедливого рішення податкової служби.

Професійне податкове консультування

Наша компанія надає своїм клієнтам детальні консультації на будь-яку тему, відносно сфери оподаткування. Найчастіше при цьому виникають наступні питання:

  • інформація та роз'яснення статей податкового законодавства України;
  • правильна оцінка майбутніх податкових ризиків під час підписання контрактів;
  • комплексний аналіз реорганізації підприємства та створення бізнес-структур згідно з актуальним оподаткуванням;
  • оскарження різних податкових рішень/повідомлень в Києві;
  • консультування та допомога у врегулюванні податкових суперечок.

Компанія «EDR» уже багато років допомагає юридичним та фізичним особам вирішувати проблеми з податковою службою України та веденням обліку в цілому, проводячи податкове консультування. Ми надаємо консультації в м. Київ, а також в інших містах (дистанційно). Наші юристи мають престижну освіту, глибокий рівень знань у нормативно-законодавчій базі, а також достатню судову практику. Ви можете бути впевнені в тому, що у вас буде налагоджена оптимальна система обліку та оподаткування, якщо ви звернетеся до нас. Також, усі переживання на рахунок майбутніх суперечок і конфліктів просто зникнуть. Адже наші адвокати завжди будуть у вашому розпорядженні для проведення переговорів і судових розглядів. Плюс, наша компанія гарантує практично 100% успішний результат у врегулюванні навіть найскладнішого спору. До того ж, наша цінова політика сформована так, щоб кожний зміг дозволити собі послуги провідного спеціаліста. Адже ми, насамперед, працюємо для людей.

Суди