EDR.com

Фінансовий аудит

Аудит і фінансовий аналіз підприємства

Аудит – це незалежна експертна оцінка господарської діяльності підприємства, яка допомагає перевірити бухгалтерський облік, документацію та звітність на відповідність вимогам законодавства України та МСФЗ. Дана процедура дуже корисна для бізнесу. Фінансовий аудит призначений для внутрішніх користувачів. Його підсумки є повністю конфіденційними, як і інформація, отримана в ході перевірки. Ви можете не хвилюватись через розголошення корпоративної таємниці, замовляючи дану послугу. Компанія «EDR» пропонує аудит і фінансовий аналіз підприємства у всіх районах м. Київ. Наші фахівці проведуть ретельний аналіз діяльності організації в будь-який зручний для вас час. Аудиторська перевірка не відніме багато часу. Адже ми надаємо своїм клієнтам максимально оперативний сервіс без втрати якості. Умови проведення, строки й точну вартість фінансового аудиту ви можете дізнатися на безкоштовній консультації з одним з наших фахівців.

Особливості проведення аудиту та фінансового аналізу

Внутрішній фінансовий аудит – це один з найефективніших методів контролю над діяльністю підприємства. Тільки він може показати реальну картину справ. Аудиторська перевірка та фінансовий аналіз від нашої компанії в Києві являє собою цілий комплекс заходів, а саме:

 1. Загальна перевірка правильності ведення бухгалтерського обліку.
 2. Перевірка відповідності бухобліку, документації та звітності законодавчим нормам України та МСФЗ.
 3. Комплексний фінансовий аналіз господарської діяльності підприємства.
 4. Систематизація помилок та недоліків, а також підготовка варіантів з їх виправлення.
 5. Експертна оцінка законності ведення бізнесу та достовірності фінансової документації.
 6. Розробка плану оптимізації бухгалтерського обліку, системи оподаткування та господарської діяльності в цілому.
 7. Консультація клієнта з впровадження плану оптимізації, а також з питань ефективного управління бізнесом.

Підсумком перевірки є аудиторський висновок, який містить всі її подробиці та рекомендації з усунення помилок, а також оптимізації діяльності підприємства. Крім того, буде дана експертна оцінка достовірності фінансової документації та її відповідності законодавчим нормам України. Аудиторський висновок знадобиться вам для прийняття управлінських рішень, при підготовці до податкової перевірки й, крім того, може стати основою доказової бази вашої правоти при врегулюванні спорів з органами контролю. Варто відзначити, що аудитор може допомогти виявити не чесних працівників та їх махінації на підприємстві.

Вартість послуг

При формуванні цінової політики нашої компанії ми враховували групи підприємців з різним рівнем бюджету. Наші ціни доступні та привабливі. Ви можете замовити разову послугу для проби або укласти довгостроковий договір на абонентське обслуговування. Останній дозволить вам отримувати постійну підтримку та консультації фахівців.

Підсумкові ціни на аудит фінансової звітності індивідуальні для кожного випадку. Вони залежать від наступних факторів:

 • обсягу документації, що вимагає аналізу;
 • системи оподаткування та організаційно-правової форми підприємства;
 • строків виконання замовлення;
 • кількості аудиторів, необхідних для виконання замовлення;
 • іншого.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви можете довідатися точну вартість фінансового аналізу підприємства. Скориставшись даною послугою, ви одразу побачите результат. Усі помилки в бухгалтерському обліку, документації та звітності будуть виправлені, господарська діяльність оптимізована, але головне, усі сторони бізнесу будуть чітко відповідати законодавчим нормам України. Ви забудете, що таке страх перед податковою перевіркою. І, крім того, аудиторські висновки дозволять вам приймати зважені та правильні бізнес-рішення.

Суди