EDR.com

Реєстрація права власності на нерухоме майно

Реєстрація права власності на будинок чи квартиру в Києві

Фахівці нашої компанії можуть проконсультувати вас, а також надати безліч послуг, пов'язаних з допомогою в реєстрації права власності на об'єкти нерухомості.

Реєстрований документ Терміни Ціна
Квартира - нотаріальний договір 5 днів 1000 грн.
Квартира - свідоцтво 5 днів 1000 грн.
Квартира - рішення суду 5 днів від 1000 грн.
Приватний будинок - нотаріальний договір 5 днів 1000 грн.
Приватний будинок - свідоцтво 5 днів 1000 грн.
Приватний будинок - рішення суду 5 днів від 1000 грн.
Гараж \ Машиномісце - нотаріальний договір 5 днів 2000 грн.
Гараж \ Машиномісце - свідоцтво 5 днів 2000 грн.
Гараж \ Машиномісце - рішення суду 5 днів від 1000 грн.
Нежитлове приміщення - нотаріальний договір 5 днів 2000 грн.
Нежитлове приміщення - свідоцтво 5 днів 2000 грн.
Нежитлове приміщення - рішення суду 5 днів від 1000 грн.

Замовити

Процедуру реєстрації права власності регулює чинне законодавство України. Зокрема існує окремий закон, постанову Кабінету Міністрів, а також додаткові нормативні документи.

На даний момент отримати право власності на об'єкт нерухомого майна можна лише після того, як буде виконана його держреєстрація. Для того щоб оформити право власності, необхідно внести відповідний запис до Державного реєстру. У разі наявності внесеної раніше записи здійснюється її зміна. Для того щоб отримати можливість внести такі зміни, необхідно отримати правовстановлюючий документ. Він повинен підтвердити той факт, що право власності на конкретну нерухомість переходить до іншої людини. Аналогічний документ оформляється і в разі створення незареєстрованого раніше об'єкта.

Право власності на нерухомість можна оформити у державного реєстратора. Він виконує цю задачу від імені центрального органу виконавчої влади, який займається вирішенням питань у сфері реєстрації прав на нерухомість.

Для того щоб зареєструвати право власності на нерухоме майно, необхідно надати наступний пакет документів:

  • Договір (дарування, купівлі-продажу тощо), який повинен бути складений відповідно до вимог чинного законодавства та завірений нотаріально.
  • Свідоцтво, яке підтверджує право власності на об'єкт. Цей документ можна отримати про державного реєстратора при реконструкції або створенні об'єкта нерухомого майна. Також свідоцтво видається при поділі майна певного підприємства у разі припинення його роботи, при переході об'єкта в статутний фонд підприємства або переведенні нерухомості із нежитловий в житлову, і навпаки.
  • Державні акти на право постійного користування або власності на ділянку землі у відповідних випадках.
  • Свідоцтво про право власності, оформлене в ході приватизації об'єктів комунальної та державної власності.
  • Що вступило в дію судову постанову.
  • Інші документи, що підтверджують перехід, поява або припинення прав на об'єкт нерухомості.

Більш детальну інформацію про правовстановлюючих документах можна дізнатися з Постанови Кабінету Міністрів №703 від 22 червня 2011 року.

Для початку реєстрації необхідно скласти заяву і надати повний пакет документів. Список документів безпосередньо залежить від того, яка саме дія виконується. Не варто забувати, що неправильно підготовлені паперу роблять неможливою реєстрацію права власності на той чи інший об'єкт нерухомості.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди