EDR.com

Адвокатські послуги Київ

Професійні послуги адвоката в Києві

Адвокатські послуги – це те, що неодмінно згодиться вам під час судового розгляду, не дивлячись на те, яку сторону в процесі ви займаєте, позивача чи відповідача. Як багатьом відомо, рішення спорів у суді – це те, що може затягтися на довгий час і вимотати нерви у будь-якого громадянина, особливо, якщо він сам буде захищати свої права. Звернувшись до нас, ви зможете гарантовано отримати саме ті адвокатські послуги, що позбавлять вас від зайвої трати часу й нервів на вивчення тих або інших законів та норм у справі. Кожний із наших фахівців має необхідний досвід і відповідну освіту, які потрібні для рішення судових спорів будь-якої складності. У цьому ви зможете переконатися й самі, коли побачите, наскільки швидко й професійно наші адвокати розберуться з вашою справою.

Послуги адвоката в Києві можуть знадобитися в будь-який момент, адже від усіляких неприємних ситуацій, які приведуть до судових розглядів, ніхто не застрахований. Адвокати з нашої компанії «EDR» з радістю нададуть вам повну консультацію по вашій справі, розроблять необхідну тактику захисту й зможуть відстояти ваші права та інтереси в суді.

Тільки досвідчений, що знає всі нюанси законодавства, адвокат зможе стати для вас єдиним шансом на виграш у судовому спорі.

Самозахист у суді може погіршити ситуацію

Крім адвокатських послуг, ви також можете постаратися захистити свої інтереси й самостійно. Самозахист здійснюється громадянином, що не має необхідні знання в юридичній сфері та відповідно не має ніякого досвіду у веденні спорів під час судового засідання. Але навіть якщо ви знаєте деякі закони й норми – цього буде недостатньо для того, щоб гідно відстояти свої права в суді.

Бувають ситуації, коли правові відносини можуть підпадати під дію декількох законів разом. У таких випадках доведеться врахувати їх усі, а також безліч актів, що мають пряме відношення до того або іншого закону. Як показує практика, людина, що не знає всіх цих законів і підзаконних актів, може що-небудь упустити під час ведення спору, а це, як відомо, неодмінно буде використано проти неї досвідченим адвокатом, якого найняла друга сторона судового процесу.

Саме тому людині, далекій від області права, обов'язково знадобляться послуги адвокатів. Кваліфіковані юристи компанії «EDR» зможуть надати незамінну підтримку на кожному етапі: від консультування зі всіх питань, що стосуються конкретної справи, до розробки тактики захисту свого клієнта та представлення його інтересів у суді.

Юридичні послуги від нашої компанії

Наші правозахисники зможуть надати вам наступні юридичні послуги:

  • консультації зі всіх питань, що стосуються конкретної справи клієнта, роз'яснювальні роботи правового характеру;
  • юридичний супровід у ході справи;
  • захист клієнта та представлення його інтересів у досудовому порядку, у тому числі й пряма участь у розгляді справ, слідствах, у процесах адміністративного та кримінального характеру;
  • представництво у суді для захисту позивача або відповідача;
  • надання юридичної допомоги під час відбування покарань кримінального характеру.

Можете сумніватися, але наші юристи дійсно зможуть допомогти вам у вирішенні судових спорів будь-якого характеру й у будь-якому суді. Також ви будете приємно здивовані, коли довідаєтеся, скільки коштують послуги адвоката. Навряд чи де ще на території України ви зможете знайти таке відмінне поєднання якості послуг, які надаються, та вартості послуг адвоката.

Звернутися по допомогу в нашу компанію можна прямо зараз, за контактним номером телефону або за нашою адресою в м. Києві.

Суди