EDR.com

Аудиторські консультації

Консультація аудитора в Києві

Кваліфікована допомога аудиторів дуже важлива для підвищення ефективності діяльності підприємства та його розвитку в цілому. Аудиторські консультації – це супутня та більш вузька послуга при комплексному аудиті. Але її часто замовляють підприємці, яким потрібна допомога у вирішенні певного питання, відносно бухгалтерського або податкового обліку. Адже саме аудитори можуть вказати на слабкі місця в бізнесі, врегулювати різні поточні проблеми та інше. У широкому значенні, аудит – це комплексний аналіз фінансової та господарсько-економічної діяльності компанії, проведений незалежними експертами (аудиторами). В ході перевірки, складається докладний звіт про слабкі та сильні сторони фірми, оцінюється ефективність роботи, пропонуються варіанти поліпшення та розвитку бізнесу. Також, вказуються та виправляються помилки в документації. Отримати професійну допомогу можна у нас в компанії «EDR» в Києві. При замовленні даної послуги ми надамо детальний аналіз існуючої проблеми та її вирішення, в підсумку. Ви можете отримати, як усну консультацію від провідних аудиторів нашої компанії, так і письмову. Слід зазначити, що звернувшись до нас, ви почуєте не тільки експертну думку, наші фахівці складуть для вас перелік законодавчо-нормативних актів України, на які можна опиратися для бажаного врегулювання проблеми.

Варіанти послуг та їх вартість

Компанія «EDR» надає свої послуги в будь-якому районі м. Києва. Крім того, ви можете отримати кваліфіковану допомогу дистанційно в інших областях України. Консультації аудитора можуть відбуватися одноразово, тобто по кожному вашому запиту окремо. Їхня вартість буде щоразу різна та установлюватися за домовленістю, залежно від індивідуальних особливостей випадку і ваших побажань. На ціну в основному впливають наступні фактори:

  • напрямок діяльності підприємства;
  • система оподаткування;
  • обсяг документації, що потребує комплексного аналізу;
  • складність проблеми;
  • форма надання аудиторської консультації;
  • строки, виділені на обробку даних по справі.

Щоб довідатися, скільки коштує консультація аудитора у вашому випадку, просто подзвоніть до нас офіс або залишіть свою заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Крім одноразової експертної оцінки, ви можете укласти з нами договір на довгострокове абонентське обслуговування. Він дасть можливість отримувати постійну допомогу. Його вартість також залежить від особливостей вашого бізнесу. Але в будь-якому разі абонентське обслуговування буде економніше. Адже спірні ситуації, у яких потрібна незалежна оцінка, трапляються часто, і вам не прийдеться щоразу платити. Також, аудитори будуть постійно перебувати на зв'язку з вами, тобто проблеми можна буде вирішувати більш швидко. Довідатися докладніше про переваги співробітництва з нашою компанією та розрахувати вартість абонентського обслуговування для вашого підприємства можна з нашим менеджером в будь-який зручний час.

Компанія «EDR» має багаторічний досвід і великий штат аудиторів. Наші фахівці – це люди з широким практичним досвідом і престижною освітою, які проводять професійні аудиторські консультації. У нас немає лікарняних, відпусток і інших відмовок. На місці завжди перебуває достатня кількість спеціалістів для надання кваліфікованої допомоги. Довіряючи нам, ви можете бути впевнені в якості та надійності наших послуг.

 

Суди