EDR.com

Юридична компанія edr.com.ua

Стисло про компанiю

Юридичне об'єднання "Закон" націлене на надання якісних послуг у сфері юриспруденції. Наша компанія ставить на перше місце інтереси наших клієнтів і намагається максимально ефективно і в найкоротші терміни надавати юридичні послуги.

Ми розуміємо наскільки важливо, щоб послуги нашої фірми максимально відповідали вашим вимогам, адже часто від цього може залежати діяльність наших клієнтів. Наша відмінність від інших контор, що надають юридичну допомогу, полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта та надання безкоштовних консультацій у питаннях, супроводжуючих наші послуги.

Також ми завжди робимо акцент на своєчасність виконання взятих на себе зобов'язань і намагаємося максимально скоротити терміни виконання наших послуг, якщо це входить у наші компетенції, адже ми розуміємо, наскільки вирішальними для наших клієнтів можуть бути ці чинники.

Географія послуг

Географія послуг нашої компанії включає в себе не тільки Київ, а і Київську область. Наша компанія допоможе вам у вирішенні виниклих правових питань у всіх районах міста Києва без винятку. Ми надаємо допомогу і юридичні послуги в: Печерському районі, Подільському районі, Шевченківському районі, Голосіївському районі, Оболонському районі, Святошинському районі, Солом'янському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Наші контакти

Наша компанія розташована за адресою: Україна, м.Київ, вул. Воровського 3

Юридичні послуги

У юридичні послуги нашої компанії входить дуже широкий спектр пропозицій, що може бути дуже вигідним для наших клієнтів, тому завдяки цьому у вас не виникає необхідність в постійному пошуку компанії для супроводу в виникаючих юридичних питаннях.

  • Завдяки грамотним консультаціям наших юристів ви можете отримати не тільки необхідну вам допомогу, але і знання, які можуть знадобитися в ході вашої подальшої діяльності;
  • Постійний аналіз ринку юридичних послуг дає нам можливість запропонувати нашим клієнтам максимально вигідні ціни;
  • Наша компанія дорожить своєю репутацією, тому ми завжди намагаємося надавати послуги на такому рівні, щоб клієнти мали бажання звертатися до нас у подальшому;
  • Ми раді поділитися інформацією і завжди намагаємося надавати вичерпні консультації для наших клієнтів навіть у тих випадках, коли вони ще не скористалися юридичними послугами нашої компанії.

Послуги адвоката

Юристи нашої компанії є висококваліфікованими спеціалістами та завжди готові надати вам якісне юридичне обслуговування. Послуги адвоката, які пропонує наша компанія, включають в себе захист, представництво, а так само інші види допомоги у правових питаннях. Ми завжди відкриті перед нашими клієнтами і намагаємося надавати повну та вичерпну інформацію про хід виконання поставлених завдань. Надаючи адвокатські послуги ми з самого початку намагаємося визначити цінові ліміти і показати нашим клієнтам максимально реальну вартість наших послуг, щоб уникнути ситуації, коли клієнтові доводиться нести істотні додаткові витрати вже на етапі співробітництва, тобто по суті, коли в більшості випадків не залишається шляхів для відступу. Юристи нашої компанії допоможуть у вирішенні правових питань і при цьому гарантують повну конфіденційність наданої вами інформації.