EDR.com

Оформлення у власність ділянки

Оформлення у власність землі Київ

З початку 2013 року на території України діє закон, який серйозно вплинув на область земельних правовідносин. Деякі його аспекти торкнулися і процедуру реєстрації права власності на ділянку землі.

Терміни Ціна
від 6 місяців від 5000 грн. (Під ключ)

Замовити

Оформлення ділянки раніше

Раніше право власності на земельну ділянку з'являлося у власника після того, як він отримував відповідний державний акт. Ні для кого не секрет, що реєстрація цього акта нерідко займає кілька років.

Оформлення ділянки тепер

На сьогоднішній день отримати свідоцтво на право власності або Державний Акт на ділянку землі можна лише під час його первинного виділення.

Для того щоб придбати право власності, необхідно зареєструвати відповідний правовстановлюючий документ. Це значить, що людина, яка отримала у власність вперше виділений ділянку землі, повинен мати свідоцтво на право власності на нього. Після цього дане свідоцтво або Державний Акт підлягає реєстрації. Аналогічний документ оформляється при відчуженні певної частини ділянки при реальному виділенні даної частини.

Якщо перехід права власності на ділянку відбувається після підписання договору купівлі-продажу, зміни або дарування, або у спадок, як правовстановлюючого документа використовується свідоцтво про право на спадщину чи відповідний договір. На свідоцтві про перехід права власності роблять спеціальну позначку, після чого даний акт долучають до документа, що є правовстановлюючим.

Мета появи нововведень — зробити процедуру оформлення ділянок землі максимально прозорою. Крім цього, надалі сама процедура повинна здійснюватися набагато більш оперативно, ніж раніше.

Хоча зміна законодавства полегшило процес реєстрації права власності, з’явилися певні труднощі на перехідному етапі. Велика кількість органів, які є учасниками оформлення, в реальності не змогли правильно розділити завдання. У зв’язку з цим заявники нерідко стикаються з відмовами у виконанні певних процедур. Крім цього, з’являються різночитання вимог законодавства, так як деякі підзаконні акти не відповідають нормам, встановленим що з’явилися недавно законами.

Так само для отримання всіх документів все ж доводиться відвідувати не одну організацію, де потрібно стояти в чергах. Ще одна поширена складність — відсутність зрозумілих інструкцій, що дозволяють правильно заповнити папери.

Ми готові проконсультувати вас по різних земельних питань, так як у нас є величезний досвід у вирішенні безлічі завдань, що з'являються в ході оформлення у власність земельних ділянок.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Земельний кодекс України

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди